Acil 30 Bin TL Krediye İhtiyacım Var Taksit Taksit Öderim

Soru: Ben kamu sektöründe hizmet veren bir memurum. Gelirim 2700 lira. İki yıl önce aldığım kredinin ödemeleri halen devam ediyor. Bu nedenle yeni bir kredi çekemiyorum. Ama acil olarak 30.000 lira paraya ihtiyacım var. Bankadan bu parayı alabilme şansım yok, bu nedenle kredi başvurusunda bile bulunmadım. Firmanız bu konuda bana yardımcı olabilir mi? Bu parayı taksitlerle geri öderim. Ödeme konusunda da herhangi bir sorun yaşatmam. Bu yardım karşılığında ne kadar ücret ödeyeceğimi de belirtirseniz sevinirim.

Cevap: Devlet çalışanı olduğunuz için bankadan kredi alabilme şansınız oldukça yüksek. Bu nedenle bankaya başvuruda bulunduğunuz takdirde kolayca kredi alabilirsiniz. Fakat bu hususta hangi bankadan kredi alacağınızı iyi tercih etmelisiniz. Ofisimize gelerek bu konuda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Aynı zamanda firmamız bankadan kredi alabilmenize olanak sağlayacak tüm şartları da yerine getirecektir. Yine de henüz bilmediğimiz bir bilgi dâhilinde krediniz onaylanmazsa da firmamızdan kredi alarak sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Komisyon sistemi ile çalıştığımız için danışmanlık hizmetleri için bir ücret belirtememekteyiz.

30.000 tl krediye İhtiyacım Var

SORU: Düğünümde kullanmak için en geç bir ay içerisinde 30 bin Türk Lirası tutarında para bulmam gerekiyor. Ancak bankalara zaten kredi borcum ve gelirim de çok yüksek değil. Bu borcu düğün takılarım ile hemen kapatmayı planlıyorum ama hiçbir bankaya bunu anlatamıyorum. Bu sebepten dolayı da bana altı aylığına bu parayı verecek yerler hakkında bilgi verir misiniz?

ÇÖZÜM: Evlenmekte olan pek çok kişi sonradan ortaya çıkan ekstra masraflar için kredi çekmek istemekte ve genel olarak da geri çevrilmektedir. Yani sizin durumunuzda olan; düğün takıları ile kısa zamanda ödeme yapacak olsalar bile bankalar tarafından geri çevrilen kişilerin sayısı son derece fazla olmaktadır.

Neyse ki bahsi geçen bu talebe cevap vermek amacı ile kurulmuş olan komisyonlakredi.com adlı firma bir yıla kadar ertelemeli ödemeleri ile düğün kredisi vermektedir. Siz de bu yerden dilediğiniz tutarda borç para alarak düğün tarihinize ödeme yapmaksızın erteleyebilir ve sonrasında düğün takılarınız ile borcunuzu kapatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir