Acil Para Arıyorum

TALEP: Çok acil olarak 25 bin Türk Lirası tutarında borç para bulmam gerekiyor. Ancak şu anda işsizim ve banka ya da kredi danışmanlık firmalarından hizmet alma gibi bir imkanım yok. Çünkü tek gelirim yapmakta olduğum sekreterlik işinden ayrıldıktan sonra almış olduğum işsizlik maaşım ve doğal olarak da tutarı çok düşük.

Tüm bu şartlar altında benim durumuma uygun olacak bir şekilde kredi verecek yerler var mıdır? Kendimi çok çaresiz ve çok çözümsüz hissediyorum. Eğer bana kredi verecek yerler var ise en kısa zamanda bilgi verirseniz sevinirim.

ÇÖZÜM: Bankalar ya da benzer şekilde hizmet veren yerler için en önemli olan konulardan biri de mevcut gelir olmaktadır. Sizin gelir seviyeniz bir hayli düşük olduğundan adı geçen bu yerlerden borç para ya da kredi almanız son derece zor olacaktır. Bu yüzden size daha başka bir seçenekten bahsedeceğiz.

Ek İş Karşılığında Kredi

Günümüzde pek çok kredi danışmanlık firması mevcut bir geliri olmayan kişilere de kredi verebilmek adına bahsi geçmekte olan sistemi uygulamaktadır. Bu sistemde daha çok şoförlük ve sekreterlik işi tercih edilmektedir. Siz de hali hazırda bu işi bildiğinizden dolayı son derece rahat bir şekilde ek iş karşılığında kredi alabilirsiniz.

Bu işin detaylarına gelirsek, ilk olarak talep ettiğiniz tutarda kredi tarafınıza verilerek mevcut ola probleminiz çözülmektedir. Daha sonra ise bu tutar üzerinden komisyonlar hesaplanmakta ve buna göre aylık kaç lira taksit karşılığında çalışacağınız belirlenmektedir. Bu durum sonucunda da vade süresi, çalışma zamanı ve buna benzer detaylar hesaplanmaktadır.

Bahsi geçen bu olanak dahilinde müracaat edebileceğiniz yerler ise aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır;

 1. Her Keseye Kredi Firması,
 2. herkesekredi.com adlı firma,
 3. Güçlü Finans Faktöring olmaktadır.

Adı geçen bu yerler ya da kendi çevrenizde de tespit edeceğiniz benzer şekilde çalışan firmalar aracılığı ile bahsi geçen şekilde çalışarak para sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Acil Kredi Borç Para Arıyorum Tekirdağ

Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet verdiğimiz gibi diğer şehirlere de yayılarak daha kurumsal bir firma haline gelmekteyiz. 20 yıldır profesyonel şekilde sürdürdüğümüz kredi hizmetlerimiz ile artık Tekirdağ’da da ihtiyaç sahiplerine borç yardımında bulunuyoruz. Tekirdağ’da yaşıyorsanız ve acil kredi ya da borç para lazım ise firmamız sizlere bu konuda kolayca destek olacaktır.

Şartları Sağla Krediyi Kap

Firmamızın yürüttüğü borç ve kredi işlemlerinde ticari kazanç dışında halk yararı da ön plana konulmaktadır. Bu nedenle her keseye ve bütçeye uygun kredi planlamasında bulunmaktayız. Aylık kazancınız ister asgari düzeyde olsun isterseniz de oldukça iyi bir gelire sahip olun, ne kadar krediye ihtiyacınız varsa bizler yanınızdayız.

Firmamızdan kredi alabilmeniz için sağlamanız gereken şartlar vardır. Bu şartlar sizleri korkutmasın. Oldukça basit ve sizleri zorlamayacak şartlardır bunlar.

Genellikle firmamıza yapılan başvuruların büyük çoğunluğu kabul edilmektedir. Aynı zamanda bankadan kredi almak için ısrarcı olan müşterilerimiz için de bankalar arasında aracılık hizmeti yani danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Tekirdağ’da yaşayan müşterilerimiz her türlü finansal sorun ve bilgi sebebi ile firmamıza gelebilir, bizlere başvuru da bulunabilirler. Toplu nakit para bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sizler de  bu fırsatlardan faydalanabilmek için hemen başvurunuzu yapın.

Çok Acil Senet Karşılığı Para Arıyorum

Talep:Birkaç bankaya ayrı ayrı borç yaptım. Hem kredi borcum var hem de kredi kartı borçlarım. Bir ay ödeme yapamadığım için tüm düzenim tepetaklak oldu. Bunların tümünü kapatmam lazım. Toplam borcum 30 bin lira. Eğer bir ay daha ödemelerim gecikirse, sicilime işleyecek. Bu defa uzun yıllar kredi de alamayacağım, kredi kartı da. Aylık olarak da 2000 lira borç ödeyebilecek gücüm var. Ama mevcut borçlarımdan dolayı hiçbir bankadan kredi alabilme şansım yok. Birkaç bankadan onaylanmamış kredim de var.

Eğer bu koşullarda bana çok çok acil, senet karşılığında kredi verebilecek olan varsa, lütfen bana ulaşsın. Bu konuda neler yapabileceğime dair de hiçbir fikrim yok. Senet ile kredi alabileceğim yerler, firmalar ve buna benzer para bulabileceğim yerler konusunda da bilgi verir misiniz?

Çözüm: Bu şartlar altında herhangi bir bankadan kredi alabilmeniz imkânsızdır. Çünkü hiçbir banka gecikmiş ödemeleri olan bir müşterisine, ikinci bir krediyi vermez. Bu nedenle bankalara kredi başvurusunda bulunma eyleminizi durdurmanız gerekmektedir. Zira bu ilerleyen günlerde kredi notunuzu düşürmesi ile size zarar verecek bir durumdur. Sorun sadece birden fazla kredi ve kredi kartı borcu olmanızdan daha fazlası olduğu için, çok güçlü bir danışmanlık firmasının dahi size faydası dokunmayabilir. Bu nedenle sizin de belirttiğiniz gibi en doğru ve en güvenilir çözümünüz senet karşılığında kredi bulmaktır.

Bankalar ile paralel olarak gelişen bir sektörde alan bulan senet ile kredi veren firmaları bulmalısınız ve bu firmalar ile irtibata geçip, kredi alabilmeniz ile ilgili detayları öğrenmelisiniz. Bu firmalara müracaat ettiğiniz takdirde sizi herhangi bir şarta uyma zorunluluğunda bırakmadan, ihtiyaç duyduğunuz fiyat oranında senet yapacaklardır. Bu firmalara Güçlü Finans, Jet Finans, Anında Kredi gibi firmalar örnek olarak gösterilebilir. Aldığınız kredi karşılığında belli bir miktar komisyon tutarı ile kredinize sahip olabilirsiniz. Böylece nakde olan sıkıntınız tamamen ortadan kalkacaktır. Borçlarınızı da bir anda ödediğiniz için de kredi notunuz ile alakalı bir problem de olmayacaktır.

Paraya İhtiyacım Var Çözüm için Bir Formül Arıyorum

SORU: Çok acil borç para bulmam gerek. Ancak yaşım tutmadığı için bankalardan kredi alma gibi bir olanağım yok. Hatta banka harici kredi veren yerlerin pek çoğu da beni bu sebepten geri çevirdi.

Bu yüzden borç para bulup sıkıntılarımı gidermek için bana bir formül verir misiniz? İhtiyacım çok acil olduğu için mümkün olan en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim. Şu anda 10 bin TL sıkıntımı gidermeme yetiyor. Aylık 500 TL de taksit ödeme gücüm var.

ÇÖZÜM: Yaşınızın bankaların ve de benzer şekilde hizmet veren yerlerin taleplerine uygun olmaması son derece büyük bir engeldir.  Bu konuda çözüm bulmak için size önereceğimiz iki farklı yöntem mevcut olmaktadır.

Senetle Mal Alıp Satmak

Senetle ürün satan yerlerden cep telefonu, bilgisayar, televizyon ya da buna benzer eşyalar alarak satıp nakde çevirebilirsiniz. Bu konuda tavsiyemiz ise Evkur adlı mağaza olmaktadır.

 

  1. Bankalardan kredi çekemiyorum. Çok fazla borçlandım. Maaşlıyım ve borçlarımı asgari ödüyorum. Fakat faiz ödemek zorunda kalıyorum. 30-50000 arası paraya ihtiyacım var. Nasıl yardımcı olabilrsiniz?

 1. çok acil olarak nakit para lazım granti bankası sıkıntılarından dolayı kredi almıyorum senet karşılıgı borç para veren kişiler lütfen ulaşsın

 2. merhaba
  Bana acilen borçlarımı kapatmak,evlenip yuvamı ve düzenimi kurabilmek için 25000 TL para gerekmektedir.Kredi dosya masrafları kredinin başlangıcında tek seferde değil, kredinin vadesi boyunca aylık taksitler ile birlikte alınmalıdır.KESİNLİKLE PEŞİN PARA ÖDENMEZ.hakkınız veya masraflar kredi aktarılınca hemen ödenir.

 3. Bana 60000 tl kredi çıkarın %10 komisyon verebilirim kredi çıkınca yada senetle 55000 tl borç verebilecek varsa ulasabilirler 3500 tl maaşla çalışıyorum

 4. merhaba benim cok acil paraya ihtiyacım var lütfen yardımcı olacak bir kimse yok mu lütfen çok zor durumdayım lütfen allah rızası için lütfen bana yardımcı olacak bir kimse yok mu lütfen bana mesaj atarsınız sevinirim teşekkürler

 5. uğur bey tamam ben kabul ediyorum şartları çünkü ben kredim çekmek istiyorum olmuyor lütfen hemen bu kunuda yardımcı olurmusunuz teşekkürler ben 35.000 tl kredi çekmek istiyorum 3000 tl size 32.000 ben almak istiyorum çünkü diğer kredi burcumu kapatmak için teşekkür ediyorum sizden haber bekliyorum birde sizin yeriniz nerde

 6. memurum eşim öğretmen. aylık 7000 tl ye kadar nakite ulaşabiliyorum. fakat sağlık sebepleri, ailevi sebepler ve yapılan yanlış yatırımlar sonrası bankalara çok borçlandım. ön ödemesiz 100000 e kadar her miktara uygun şartlarda kabul derim.

 7. merhaba,kredi kartı borçlarımı kapatmak istiyorum,devlet memuruyum,3000 tl gelirim,aylık sabit 1200 lira kredi ödemem var,ihtiyacım olan para 15000 lira,beni bunaltmayacak taksitlerle ödemek istiyorum

 8. merhaba kredi ve kredi kartlarımı kapatmak istiyrm acil 17000 bin ihtiyacım var sekreterim çalışıyrm senet imzalıyabilirim taksitli 500 ödiyebilirim bana acil ulaşırsanız sevinirim çok zor durumdayım

 9. Ben gaziantepden nurettin. Bana acil mail veya telefon yolu ile donus yapin. Çok acil kredi ihtiyacim var. Banka ve avea borcumu kapatmam gerek. 32.000 tl acil ihtiyacim var yardimci olun. Uzun vadede kullanmak istiyorum. Aylik gelirim 1100 lira

 10. Merhaba,
  izmir karşıyaka da oturuyorum,
  özel bir şirkette 9yıldır çalışıyorum,
  net maaşım 4750tl , geçmiş yıllardaki ödeme sorunları nedeniyle kredi notu düşük olduğu için kredi başvurularıma olumsuz yanıt almaktayım bankalardan,
  şu anda bir bankaya aylık522 geri ödemeli bir kredim var, onun dışında herhangi bir kart vs borcum yok.
  hesaplanmamış ailevi sebeplerle ortaya çıkan bir durum nedeniyle acil 5-7 bin tl gibi bir rakama ihtiyacım var,

  Başka ne diyebilirim bilemiyorum ama iletişime geçebilirsek çok sevinirim.

 11. Çok acil 10000 tl ye ihtiyacim var.Senet karşılığında olabilir.1 yil içerisinde ödeme yapabilirim.Mail yoluyla irtibata gecerseniz sevinirim.

 12. Kizimin isyeri icin kredi cekmek istiyoruz fakat hicbir kotu pusni olmadigi halde istedigimiz miktari odeme gucumuz oldugu halde cekemiyoruz yuzde vererek nasil cekebiliriz iyi calismalar

 13. Bana acil olarak 3000 TL krediye ihtiyacım var Bankalarla geçmişte yaşadığım sıkıntılardan dolayı Kredi notum düşük sigortalıyım aylık 2000 tl net gelirim var bu nedenle 3000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olacakların bana turkerem@gmail adresinden ulaşmasını rica ederim ivedi lütfen…

 14. özel sektörde çalışıyorum ailemin sağlık sorunları nedeni ile girdiğim kart ve kredi borçlarından kurtulmam için 35 bin tl gibi bir nakite ihtiyacım var 2 bebeğim var çıkmazın tam başındayım böbreğimi dahi satmayı düşünüyorum bunalıma girdim bebeklerim olmasa cahillik yapıcam biri bana ya yol göstersin ya yardım etsin
  bilmiyorum

  birilerinin bir gecede yediğini aylarca ödemeye razıyım

 15. Selamun aleyküm ben mehmet Koçak calısıyorum spor merkez den aylık gelirim 1 314 tl almak dayım 1000 tl öderim numaram

 16. Bugün için çok acil 5000 tl ihtiyacım var.her geçen dakika önemli. Lütfen donus yapmanızı bekliorum cokk cook cook acil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir