Anında Kredi Verenler

Günümüzde siz hiç anında kredi veren birini gördünüz mü? Eminim çoğunuz hayır cevabını veriyordur. Genelde paraya ihtiyacımız olduğu zaman kimsede olmaz. Herkes kendi sıkıntılarından bahsetmeye başlar ve siz istediğinize isteyeceğinize pişman olursunuz. Ama sanmayın ki anında borç verenler yok değil. Emin olun ihtiyacınız olduğu anda size anında borç verenler de var. Mesela çok acil paraya sıkıştınız ne yaparsınız? Önce eşe dosta saldırırsınız değil mi? Ama onlardan ne fayda? İkinci olarak hemen bankalara koşarsınız. O banka senin bu banka benim dolaşır durursunuz. Bütün çabalarınıza rağmen aradığınız parayı bir türlü bulamazsınız. İşte tam bu anda devreye anında borç verenler giriyor. Onlar kim mi?

Kimi zaman acil olarak borç para bulmak istediğimiz zaman aklımıza gelen ilk çözüm yolları bankalar olmakta, ancak bu yerler belli başlı kimselere kredi vermemekte ya da verse bile pek çok kişi için geç olabilmektedir. Neyse ki bu aşamada imdada anında borç verenler yetişmekte ve milyonlarca kişinin para sıkıntısını aynı gün içinde çözmektedir.

Anında Kredi Veren Firmalar

Bahsi geçen bu yerlerin sayısı mevcut olan talebe de bağlı olarak her geçen gün artış göstermekte ve piyasada oldukça fazla sayıda anında kredi veren firma bulunmaktadır. Bunlar arasında da diğerlerine kıyasla çok daha fazla rağbet gören belli başlı yerler bulunmak ile beraber en çok dikkat çekenler şunlardır;

 1. bizkrediniziçekelim Firması: Adı geçen bu yer ülkemizde mevcut olan kredi danışmanlık firmaları arasında en çok tercih edilenlerden biri olmaktadır. Üstelik yapılmakta olan borç para taleplerini de aynı gün içinde çözdükleri için de müşterilerini son derece memnun etmektedirler.
 2. Senetlekredi Firması: Bu yer aracılığı ile nakit sıkıntısını çözen kişilerin sayısı da son derece fazla olmaktadır. Bunun en temel sebebi ise müşterilerini son derece hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmalarıdır.
 3. A Finans Firması: Dilerseniz nakit sıkışıklığı yaşadığınız dönemlerde müracaat edebileceğiniz yerlerden biri de burasıdır. Tıpkı diğer firmalarda olduğu gibi A Finans adlı şirket de sizi en hızlı şekilde çözüme ulaştıracaktır.
 4. Güçlü Finans Firması: Anında kredi veren yerlerden borç para almak istiyorsanız sunduğu kaliteli hizmet ile bu yere de başvuru yapabilir ve en geç 24 saat içerisinde istediğiniz kadar kredi alabilirsiniz.
 5. Tek Kredi Firması: Son zamanlarda para sıkışıklığı yaşamakta olan kişilerin müracaat ettiği yerlerden biri de adı geçen bu firma olup son derece hızlı ve bir o kadar da başarılı bir şekilde nakit sıkıntılarına çözüm olanakları sunmaktadır.
 6. Jet Kredi Firması: Adı ile müsemma olan bu firma da acil nakit sıkıntısı çeken kişilere önerilebilecek yerler arasında bulunmaktadır.
 7. Flaş Kredi Firması: Son olarak önereceğimiz yer ise söz konusu bu şirket olmak ile beraber şimdiye kadar binlerce kişinin nakit sıkıntısını oldukça makul şartlarda çözmüştür.

 

Anında kredi verenler internet üzerinde insanların ihtiyaçlarına çalışan kimselerdir. Bu kişiler ilanlarını yayınlarlar. İhtiyacı olanlar da onlara taleplerini ileterek borç almaya çalışırlar. Elbette bu kişiler yada firmalar, borç verirken mutlaka kendilerini güvence altına alırlar. Mesela verecekleri para karşılığında senet yaparlar. Senet onların verdikleri parayı güvence altına almasını sağlar. Ayrıca, bazıları verdikleri paranın faizini alarak kazanç sağlar. Kimi de faiz almaz sadece yardım amaçlı borç para verir. Eğer siz de anında borç para verenlere ulaşmak istiyorsanız sayfamız üzerinden ilan vererek sesinizi duyurabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden ücretsiz ilan vermeniz mümkün. Ancak, şunu da belirtmeliyiz ki; sizden borç para vermenin karşılığında önden kapora adı altında para isteyenlere kesinlikle yaklaşmayınız.

Anında Kredi Almak İstiyorum

Artık kredi almak için günlerce beklemek zorunda değiliz. Yaptığımız başvurulara anında cevap gelmeye başladı.

Anında kredi almak istiyorum diyenlerin sayısı arttıkça bankalar da bu alanda çalışmalarını başlattı ve hızlı krediye geçiş yapıldı. Kısa mesaj ya da en yakın şubeye giderek kredi başvurusu yapabiliyorsunuz ardından kredi onay durumuz tarafınıza iletiliyor. Eğer kredi notunuz düşük değil kredinize yetecek seviye de ise bankalar sizi hiç bekletmiyor. Hatta online başvurular da sadece gerekli imzaları atıp prosedürü yerine getirmek ve paranızı almak için bankaya gidiyorsunuz Garanti bankası, Vakıfbank, Halk bankası, Yapı kredi, Akbank gibi birçok banka bu sistem ve kampanya ile ilgilenmektedir. Sizde anında kredi almak istiyorsanız başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Anında kredi almak istiyorum diyenlerin imdadına yetişen bu kampanyaya başvurmak için şart yok, kural yok. Her şey size bir adım kadar yakın beklemeden başvurunuzu yapın olumlu cevabınız alın ve kredinizle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak arkanıza yaslanın ve rahat bir nefes alın.

Bankalardan Anında Kredi Cevabı

Teknolojinin ilerlemesiyle artık günlerce anında kredi başvurusu sonucu beklemeniz gerekmiyor. Artık 5 dk içinde, anında kredi cevabınızı alabiliyorsunuz. Bankaların internet sayfalarında yer alan kredi başvurusu bölümünden hızlıca kredi başvurusu cevabı alabilirsiniz.

Tabii ki bu cevap neticesinde hemen kredinizi alamazsınız, başvuru belgelerinizi ve maaş bordronuzu da şubeye teslim etmeniz gerekir. Ayrıca cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek de kredi cevabınızı anında alabilirsiniz. Bu durumda da başvuru belgelerinizi teslim etmeniz gerekir. Müşteri hizmetlerini arayarak anında kredi cevabı alabilirsiniz.

Bankaların sistemlerinde artık herkesin tüm bilgileri yer almakta. Sadece TC numarasıyla kişilerin tüm borçları, geliri, geçmiş ödemeleri, kısaca tüm bilgilerine 5 dk . içinde ulaşabiliyor bankalar. Bu durumda kişiler kredi başvurusu yaptıklarında anında bu bilgilere ulaşıp anında kredi cevabını olumlu ya da olumsuz olarak bildirebiliyorlar.

 1. merhabalar, istanbul’da yaşıyoruz, nişanlım adına kredi kullanmak istiyoruz. gelir belgesi ve sigortası yok, yaklaşık 5 yıldır aynı adreste çalışmakta, iş yeri kendinin. Bankalarla herhangi bir sorunu yok, kredi kartı var. 17.000 tl maksimum vade 12 ay olarak kredi kullanmak istiyoruz. Yardımcı olabilir misiniz?

   1. cok acil 10000 tl kredi lazım borçlarımı tek noktaya toplamak için bankalar kredi vermiyor memurum

   2. Merhabalar.

    10 gün içerisinde ödenmek kaydıyla 20.000 TL nakit ihtiyacımız mevcut. Şirketiz. Alacaklarımızın vadeleri ve ödeme tarihleri sorunsuzdur. Leasing firmamızla aramızdaki anlaşmazlıktan dolayı bugün ödeme yapmak zorundayız. 21.08.2014 tarihindeki alacaklarımız geldiğinde ödenecek ama garanti olsun diye 10 gün diyoruz. Bilgi verebilirseniz sevinirim.

   3. Merhaba;

    Kurumsal bir şirkette çalışmaktayım . Acil olarak 30.000 tl ye ihtiyacım var. Konu hakkında dönüş yapmanız mümkün mu detayları ile birlikte .

 2. 3 yılda tamamı ödenmek üzere 80-100 bin arası paraya ihtiyacım var , yardım edebilecek var mı ?

 3. Merhaba etrafa parca parca olan borcumu kapatıp bir yere ödeme yapmak onun icin 7000 bin liraya ihtiyacım var insallah olumlu bir cevap verirseniz sevinirim

 4. mrblar.acil 5.000 tl lazım.aylık düzenli olarak ödeyebileceğim
  nakit aramaktayım.otelde çalışmaktayım.çok acil olarak lütfen irtibata
  geçermisiniz.

 5. merhaba acil 3000tl. ihtiyacım var 5000tl. olarak taksitli geri ödeyebilirim noterden senette yapabilirim kamu calışanıyım kefillikten sicilim bozuldu yardımcı olursanız sevinirim.

   1. acil 20.000tlye ihtiyacım var 2 gün içinde yardımcı olun lütfen geri ödemede sıkıntı yok ama aciliyetinden dolayı temin edemedim

   2. eylül sonuna acil 10.000 tl paraya ihtiyacım var bankalarla sorun yasadım 3 sene önce ama suan bir sorunum yok ve 5.200 tl bodrolu maasım var nişanlancagım icin acilen bu parayı denklestirmem lazım eksigim 10,000 tl geri ödemesi 1,500 tl olabilir yardımcı olacak birisi bana ulasabilirmisin

 6. Merhaba çok acil 120 000 TL ye ihtiyacım var. Geri ödemeyi ister aylık senetlerle İster 15 ay sonra tamamını olmak üzere yapabilirim. Bu paraya borçlarımı kapatmak ve iş kurmak için ihtiyacım var. Bana bu parayı verebilecekleriden acil cevap bekliyorum.

 7. Bursa’da yaşıyorum, 5 yıldır aynı işyerinde düzenli olarak çalışıyorum , aylık ödemelerde acil 50 bin TL’ye ihtiyacım var

 8. Merhaba,
  Ekim sonunda faizi ile birlikte ödenmek üzere senetle 10000 tl borç arıyorum. Ekim sonunda faizi ile birlikte ödeyebilirim.

 9. acil 5000 tl ye senet karsılıgı ıhtıyacım var faiziyle beraber bir ay içinde geri ödeyecegım lutfen yardımcı olun tel.

 10. çok çok acil 5.000 tlye ihtiyacım var senet ile taksitle geri ödemesini yaparım lütfen yardımcı olun ankaradan ikamet etmekteyim.

 11. Devlet memuruyum. Kocaeli İzmit’de ikamet ediyorum. Mevcut icra takipli olduğum için kredi kullanamıyorum. 20.000 TL kredi vadeli ödeyecek şekilde kullanmak istiyorum. Senet imzalayabilirim. Gerekli bir komisyon ve masraf varsa çıkan krediden kesebilirsiniz Ön ödeme yapamam. Bu sizin için de uygunsa görüşmek isterim.

 12. 30.000 tl kredi kullanmak istiyorum. Teklifinizi değerlendirilebilir bulursam senet karşılığı 30.000 kullanmak istiyorum. 22.000 lira anapara odemesi kalan kredim icralık oldu. Kredi cekemiyorum

 13. Sayın yetkili;
  Ben yurtdisindan canli hayvan ithalati yapmaktayim. Secimlerden dolayi bir suredir gumruk kapilari kapali. Bu sure zarfinda biriken borclarimi kapatabilmek icin bana 50.000 tl noter tasdikli senet karsiligi borc para verebilecek birilerini ariyorum. Borcumu en gec 4 ay sonra faiziyle birlikte kapatabilirim. Gercekten artik sinirdayim cocuklarimi 3 aydan bu yana goremiyorum ve kahroluyorum. Size yalvaririm yardim edecek birisi varsa lutfen yardim etsin.

 14. merhaba

  Bana acilen borçlarımı kapatmak,evlenip yuvamı ve düzenimi kurabilmek için 25000 TL para
  gerekmektedir.

  Eger yuvamı ve borçlarımı ödeyip mutlulugumu
  saglayabirseniz beni çok mutlu bir insan yaparsınız şimdiden teşekkürler ederim.Kredi
  dosya masrafları kredinin başlangıcında tek seferde değil, kredinin vadesi boyunca aylık
  taksitler ile birlikte alınmalıdır.KESİNLİKLE PEŞİN PARA ÖDENMEZ.

 15. Merhaba cok acil 25 000 tl ihtiyacim var is yeri acmak icin teminat verebilirim yardimci olursaniz sevinirim

 16. kredi kartları ve elden borçlarım var ödemerimiel tekbşr yere toplamak istiyorum yardımcı olrmusunuz10.000 tl ihtiyacım var

 17. Acil olarak bugün en geç yarın 3000 tl nakite ihtiyacım var sigortalıyım geri ödeme konusunda sıkıntı yaşanmaz bana turkerem@gmail adresinden ulaşın lütfen

 18. bugün 2000 tl ihtiyacım var salı günü 2200 geri ödeyebilirim güvenilir biri yardımcı olabilir mi?

 19. Merhaba acil 15000 tl ihtiyac var ozel sektorde calisiyorum odeme konusunda 2 ay sonra faiziyle geri odeme yapicam yardimci olabilicek kisiler bana ulasabilir mi

 20. okul masraflarım için 500 tlye ihtiyacım var parayı 20 gün sonra ödeyebilirim iki taksit yaparsanız cok mutu olurum okula gidebilmem için bu paraya ihtiyacım var üniversitede okuyorum yardımcı olursanız cok sevinirim

 21. acil olarak bankaya ödemem var 5.000 tl paraya ihtiyacım var yardımcı olabilecek birilerine ihtiyacım var.

 22. merhaba istanbulda oturuyoruz bankadan kredi çekemiyoruz emekli kefilimizde var yardımcı olun bizede kolay gelsin

   1. merhab alar eşimle beraber acil nakit paraya ihtiyacımız var faizlede olabilir uzun vadeyle bana acil ulaşırsanız çok seviniriz

 23. Acil 100 000 TL ye ihtiyacım var ödeme gücüm aylık 2000 TL üstüne çıkamam kamu personelim. Icram vs yok bddk nun yaptığı 36 aylık düzenlemenin mağduru olduk

 24. iyi günler bankalardan dolayı acilen 100000 tl ye ihtiyacım var aylık 1000-1500 tl arasında ödeme yaparım lütfen yardım edin avukatlar ile uğraşıyorum icraya verecekler lütfen ulaşın bana…

 25. merhaba, acil 5 bin tl ye ihtiyacım var. bunu 30 ya da 45 gün içerisinde ödeyebilirim. Faiz olarak uygun durumda karşılarım. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

 26. yarına kadar acil 15000 tl nakit ihtiyacım var. senetle ödemek kabulumdur. acil hbr bekliyorum lutfen acill

 27. sadece antalya’daki devlet memurlarına,noterden senet yaparak 5000 tl veririm,1 ay sonra tek defada 6000 tl olarak alırım.

 28. Kocaeli Hyundai fabrikasında çalışıyorum.1750 maaşım var 15 senedir çalışıyorum hala sigortalıyım.5 yıl önce kredi ödemem geciktigi için kara listedeydim.5 yıl bitti ama hala kredi çekemiyorum.kredi notum 1500-1600 lerdeymiş bankalara başvuru yaptıgım için 900 lere düşmüş.sadece 1 adet kredi kartı kullanıyorum.başkada bankayla alakalı hiçbir borcum yok.acil 15,000 ihtiyacım var.yardımcı olabilirmisiniz.

  1. Çok acil 100 bin tl ye ihtiyacın var demek…Ne yapacaksın ev falan mı alacaksın? Yoksa parayı alıp tozla duman mı olacaksın.. Çok acili anlarımda 100 bin ne ya??? Çok acil 100 bin yok devenin nalı…

  1. otel açmak için elden faizle para arayacak kadar aptal mısın? Sen bu parayı alınca elinde otelin falan kalacağınımı düşünüyorsun? Bu nasıl bir zihniyet beynin sulanmış senin…Aklını başına al kardeşim..

 29. buradaki insanlar gibi benimde sıkıntım var ama derman burda falan değil dostlar.. Burada insanlar hayal deyip yazıyorlar. Bitmişiz bu aşıkar ekonomimiz belli.. Battıkça daha çok batıyoruz ve yerin dibine gireceğiz. Bir ülkeyi batırmak istiyorsan banka açın o ülkede derler bizdede zaten yeterince var. Ve bitirdiler bizi…. Buralardan medet ummayın dostlar.. Varın gidin işinize gücünüze bakın…

 30. 750 tl acil ihtiyacım.var banka.borcu.taksitlendirme yapmadığı.için ödeyemiyorum yardımcı olursanız mayıs ayına kadar borcumu ödeyeceğim lütfen biri yardim etsin bir.kaç gün içinde ödemem lazım

 31. mrb esnaflıkla uğraşıyorum ödemelerimdeki aksaklıktan dolayı nakite ihtiyacıö oldu 50.000 bin tl ihtiyacım var

 32. Merhaba….
  İstanbul’da yaşıyorum. Çok acil 80.000 tl’ye ihtiyacım var. Aylık gelirim 2200 tl. Aylık 1000 tl olarak geri ödeyebilirim. Lütfen en kısa zamanda dönüş yapın lütfen.

 33. acil 30000tl krediye ihtiyacım var kartları kapatmazsam takibe düşmek üzereyim. düşmemek için …aylık 1200/1300ödeyebilirim

 34. çok acil 30.000 tl ye ihtiyacım var . İstanbulda yaşıyorum geri ödemesinde sıkıntı olmaz. Bana mail adresimden geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 35. İyi günler belgelenebilir aylık gelirim 2944 tl dir. Dağınık bir kredi karmaşıklığım var 50000 lira çekim yapıp tek elden ödemek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir