Bangkokdan İş Teklifi Herkese Açık

Talep: Ben bir suredir Bangkok’da yaşıyorum. Buradan Türkiye’ye ve dünyanın bir çok ülkesine imkanı olanlar sürekli ticaret ile çok ciddi karlar elde ediyorlar ancak benim hiç imkanım olmadığı için şu ana kadar böyle bir karlı ticarete giremedim. Samimi konuşmak gerekirse bazı yollar denedim ancak başarılı olamadım. Ailem yok yurt çocuğuyum ve bu sebeple destek olacak kimsem de yok. Çok karlı bazı mallar buldum ve bazı kişilerle (tanıdığım veya internet üzerinden ulaştığım) hepsi de teklif ettiğim karlı ticareti benimsedi yapılabilir buldu ancak kimse güvenip de para yollamadı. Ben bana güvenmiyorsanız para yollamayın siz çıkın gelin buraya beraber alalım teklifini sunduğum da da mesafe uzak olduğu için hep geri dönüş olmadı.

Şimdi internette gezinirken sizin ilan notlarınızdan bazılarına rastladım. Sadece Istanbul’da oturanlar için demişsiniz ama yine de benim mesajıma cevap verirseniz aklımda ne tür bir ticaret olduğunu ve ne kadar yüksek karlar bırakacağını size anlatabilirim ama örnek olarak şöyle bir rakam vereyim buradan 3 dolara alınacak bir ürünü İstanbul da 15$ a satmak gibi bir imkan var ve bunun gibi bir çok ürün var.

Cevap: Teklifiniz için teşekkür ederiz. Ama olumsuz çoğunluğa katılmakla yetinebiliriz. Yorumdan bırakacağınız iletişim adresinize ilgilenenler olursa dönecektir diye düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir