Garanti Anında Kredi

Garanti anında kredi ile ihtiyacınız olan krediyi kısa sürede alabilirsiniz. Garanti Bankası bildiğiniz gibi Türkiye’nin en önde gelen bankalarından biridir. Müşterilerine sunduğu hizmetler ile her zaman tercih edilen bankalardan biri olmuştur. Öyle ki; krediye ihtiyacı olan müşterilerine en iyi imkanları sunarak onların bu imkanlardan faydalanmaları için elinden geleni yapmaktadır. Pek çok başvuru kanalı ile müşterilerine kolaylık sağlayan Garanti Bankası, kredi başvurusu yapmak isteyenlere anında kredi vermektedir.

Eğer krediye ihtiyacınız varsa, ev, araba alacaksanız, veya alacağınız kredi ile borçlarınızı kapatmayı düşünüyorsanız Garanti Bankası doğru seçim olacaktır.

Garanti anında kredi ile uzun süre beklemeye gerek kalmadan kredinize anında kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken Garanti Bankası şubelerine gitmektir.Eğer benim o kadar vaktim yok diyorsanız internet üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti Bankası internet şubeciliği üzerinden ister Garanti Bankası müşterisi olun, ister olmayın en hızlı şekilde başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında, cep telefonunuzdan sms yolu ile, Alo Garanti yolu ile veya ATM’lerden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredilerimi Birleştirmek İstiyorum

Birkaç farklı bankada kredi borcu olan ve de bunları tek bir çatıda birleştirerek daha kolay bir şekilde ödemek isteyen kişilerim tercih etmekte olduğu seçeneklerden biri de borç kapatma kredisi olanağı ile Garanti Bankası olmaktadır.

Adı geçen bu banka oldukça makul faiz ve vade olanakları ile göz doldurmak ile beraber kaliteli hizmet süreci ve kurumsal kimliği ile de son derece popüler bir banka olma özelliği taşımaktadır. Bu bankadan alacağınız borç kapatma ya da başka bir deyiş ile borç transfer kredisi ile alakalı detaylar ise şu şekildedir;

  1. Faiz oranı hizmet verilecek kişilere göre değişmek ile beraber yüzde 1.29 oranlarında seyretmektedir.
  2. Vade süreleri ise en çok kırk sekiz ay olmak ile beraber tamamen sizin tarafınızdan belirlenmektedir.
  3. Daha detaylı bilgi almak için adı geçen bankaya ait olan herhangi bir şubeye gitmeniz yeterli olmak ile beraber eğer dilerseniz haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet veren 444 0 333 numaralı hattı da arayabilirsiniz.

 

Güncelleme: Ek bilgi

Kredilerimi birleştirmek istiyorum diyorsanız bilgilendirme anlamında şunu söyleyebiliriz ki özellikle bir bankada 3-5 tane krediniz varsa zaten birleştirebilirsiniz. Burada önemli olan konu şu bu ihtiyaç kredinizin aylık ödeme tutarı nedir. Diyelim ki dört krediniz var ve bu 4 kredi için aylık 3000 tl toplamda ödeme yapıyorsanız bankaya aylık 6000 tl lik bir gelir beyan etmeniz gerekir. Yahut bulduğunuz kefillerle beraber aylık 6000 tl maaş bordrosu veya gösterebilirseniz hiç bir sorun olmaz. Veya diğer bir ihtimalde ipotek göstermek olacak ki o zaman çok daha kolay işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir