Hemen Para Getiren Dua

Her gün üzerine bir yenisi eklenmekte olan ihtiyaçlarımızı giderebilmek adına çoğu zaman gelir düzeyimiz yeterli kalmamaktadır. Her ne kadar ihtiyacımız olan parayı bulmak adına çaba harcasak da çoğu zaman bu çabalarımızında yetersiz kaldığı anlar olmaktadır. Böyle durumlarda her ne kadar elimizden hiç bir şey gelmeyecek çözüm yolu bulamayacağı gibi düşünsek te aslında esas bize çözüm olacak duaları hep unutmaktayız çoğu zaman. Yüce Rabbim kuşkusuz ki her kulunun kalbindeki dileğini,istediğini zaten bilir. Ama kimi zaman bunu kulundan duymak ister. Gerçekten gönülden,tüm kalbinizle ettiğiniz duanın gerçekleştiğini sizde göreceksiniz. Hangi duayı okuyacağınız konusunda tereddütte kaldığınız anlarda kutsal kitabımızda yer alan her dert için ayrı ayrı deva olan dualara bakarak içerisinde bulunduğunuz sıkıntıyı giderici duaya ve okunuş şekline erişebilirsiniz.

Acil Toplu Para Duası 

Maddi kaynaklı sıkıntılar içerisindesiniz ve hemen para gerekiyor işte bunun için size önerebilecek olduğumuz dualar;

Allahumme inni es ellüke fethammübine, ve nasran azize ve safhan cemile,bi hurmeti katebi,Allahu latifun bi ibadih. Yerzuku men yeşe ve hüvel kaviyyül aziz. “

Bu duayı 7 gün boyunca 41 defa okuduğunuz takdirde beklemediğiniz bir yerden gelen para ile ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Üstelik yalnızca ihtiyacınız için değil kendi huzurunuz içinde dualar hayatımızda önemli bir yer tutmaktadır. Dua ettikçe bizi yaratan Rabbimize yalvardıkça onun bizlere verdikleri hayatımızı daha kolay bir hale getirecektir.

Size önerebileceğimiz bir başka dua ise 7 gün boyunca 1001 defa okunacak olan,okuyan kişilerin kalbindeki tüm dileklerin kabul edildiği rivayeti söylenen bir duadır. Özellikle maddi zorluk yaşayanların paraya kavuşmak adına sıklıkla okuduğu bir dua olarak bilinmektedir.

“Allahu latifun bi ibadihi yerzuku men yeş au,ve huvel kaviyyul aziz. Allahümme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fettah ya Allah ya Rezzak ya Allah.Allahumme rabbena enzil aleyna maideten misen-semai tekunu lena iden li-evvelina ve ahirina ve ayeten minke verzukna ve ente hayrurrazigin.”

Bilinen bu duaların yanı sıra para sıkıntısı çekenler için okunacak olan en etkili ve en büyük dualardan bir tanesi ise “Vakıa Suresidir.” Bu sureyi okumayı kendine adet ettiren kişi asla fakirlik yüzü görmez. 40 gün boyunca 40 defa okunduğu takdirde bütün hayatı boyunca kişi hiç fakirlik yüzü görmemektedir.

Daha fazla dua öğrenmek için https://www.bereketduasi.org/hemenparagetirendua/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir