Çok Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum

TALEP: Bir bayan olarak eşimden izin almadan ve ondan habersiz bir şekilde arkadaşıma kefil oldum. Ancak o da ödeme yapmadı ve her an evime haciz gelebilir. Bankalar kredi vermiyor ve tefecilere de bulaşmak istemiyorum. Bu yüzden böbreğimi satmak istiyorum. Eşime normal bir ameliyat gibi göstermek kaydıyla bu işi yapabilecek yerler var mı?

İsteğim çok sıra dışı biliyorum ama kaçarak evlendiğim için eşim beni boşarsa gidecek yerim yok. Sokakta kalmak yerine bir böbreğimi satmak benim için en mantıklı yol.

Bilinmelidir ki ülkemizde nakit sıkıntısı çekmekte olan kişilere kredi ya da borç para veren tek yerler bankalar olmamaktadır. Kredi çekemiyorum acil para lazım diyenlere ulaşan başka eller, kişiler, şahıslar ve firmalar vardır. Bilhassa adı geçmekte olan bu yerlerin mevcut tutumu oldukça fazla sayıda kişiyi daha başka yerlerden borç para bulmak zorunda bırakmakta ve anlatılmakta olan bu talep de kendi arzını yaratarak bu sektörde hizmet vermekte olan oldukça farklı firmaların açılmasına temel oluşturmaktadır.

ÇÖZÜM: Talep etmekte olduğunuz bu yol hem son derece tehlikeli hem de yasalarımız itibari ile suçtur. Üstelik borç bulmak için bu kadar fazla seçenek varken yaptığınız oldukça yersiz olacaktır. Tercih edebileceğiniz kredi alma yöntemlerinden bazıları aşağıda belirtilmek ile beraber bu yerlerden kredi almak için parantez içindeki yerleri tercih edebilirsiniz.

Eğer siz de içerisinde bulunduğunuz maddi olanaksızlıkla ile mücadele etme konusunda sıkıntı yaşıyor iseniz, mevcut durumunuz ne olursa olsun kredi notunuza, finansal sicilinize, gelir durumunuza, hali hazırda ödemekte olduğunuz borçlara bakılmaksızın aşağıda belirtilmekte olan yerlerden son derece rahat şartlar altında kredi ya da borç para almanız mümkün olmaktadır. Bu yerlerden bazıları ise;

 1. Kredi danışmanlık firmaları,
 2. İkrazatçı firmalar,
 3. KOSGEB,
 4. Senet ile borç para veren firmalar,
 5. Senet ile borç para veren zenginler,
 6. Kredi kartına taksitle ya da senet ile nakit para veya altın veren kuyumcular,
 7. Telefon bayileri ya da
 8. Kredi vermekte olan finans şirketleridir.

Bankalara borç sıkıntım yüzünden kredi çekemiyorum

TALEP: Bundan birkaç yıl önce bir tanıdığıma kredi çekmiştim. Ancak ödemeleri düzenli bir şekilde yapamadığı için taksitlerde sık sık aksamalar olmuş ve en sonunda da ödemeler tamamen durmuştu. Ancak daha sonra kendimle alakalı bir durumdan dolayı tekrar kredi çekmek gerekti. Tahmin edeceğiniz üzere hiçbir banka bana kredi vermedi. Bu sebepten dolayı sizden adıma kredi çekecek bir şahıs ya da firma bulup bulamayacağım konusunda bilgi almak istiyorum.

Aylık ortalama olarak 1000 Türk Lirası kadar ödeme yapabilirim. Talep ettiğim toplam tutar ise 30 bin Türk Lirası. Bu şartlar altında benim adıma bankalardan kredi çekecek ya da bu aşamada aracılık yapacak yerler hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

ÇÖZÜM: Ödenmemiş olan kredi borçlarınız nedeni ile bankalardan kredi alamıyor  olmanız günümüz bankalarının uygulamakta olduğu koşulların doğal bir sonucu olmaktadır. Bu sebepten dolayı hangi bankaya giderseniz gidin olumsuz bir yanıt ile karşılaşırsınız.

Mevcut olan para sıkıntınızı çözmek için ise talep etmekte olduğunuz adınıza para çekme ya da kredi çıkartma uygulaması da başarılı olmayacaktır. Çünkü hiçbir banka kimin aracılığı ile olursa olsun hali hazırda ödenmemiş ve de takipli bir borcu olan kimseye kredi vermek istemeyecektir. Aynı zamanda firmalarda anlatılan durumdaki kişilerin adına kredi alma konusunda son derece temkinli davranacak ve hatta bu kişileri geri çevirecektir.

Tüm bu bilgiler dahilinde yapmanız gereken tek şey banka harici olarak çalışan ancak tıpkı onlar gibi hizmet veren finansal kuruluşlara müracaat etmektir. Bu yerler ülkemizde son derece yaygın bir şekilde faaliyet göstermek ile beraber bugüne kadar da binlerce kişinin de para sıkıntısını son derece makul şartlar altında çözmüştür.

Bu yerler mevcut olan para talebinizi senetle kredi verme yöntemi aracılığı ile çözeceklerdir. Bunun karşılığında ise sizden belli başlı oranlar dahilinde ve de talep edeceğiniz kredinin tutarına göre hesaplanmak üzere komisyon ödemeleri talep edeceklerdir. Size düşen ise en uygun komisyon oranları ve de güvenilir yerler tespit ederek kredinizi almaktır.

Paraya ihtiyacım var ama kredi çekemiyorum

Talep: Bankadan aldığım iki farklı kredinin ödemelerini geciktirdiğim için üçüncü bir kredi alamıyorum. Aldığım krediler düşük tutarlar ama bir aylık bir gecikme ile tüm düzenim alt üst oldu. Şimdi kredileri yetiştiremiyorum ve tüm borçlarımı tek bir yerde toplamak istiyorum. Paraya ihtiyacım var ama kredi de çekemediğim için bana borç verecek kişi ya da firmalar arıyorum. Kredi alabilmem için gereken şartlar nelerdir?

Çözüm: Firmamız borçlarınızı tek bir noktada toplayabilmeniz için senet vasıtası ile kredi verecektir. Fakat bunun için bir prosedür olan ve bizlere hakkınızda bilgi vermesi için hazırlanan başvuru formlarını doldurmanız gerekmektedir. Bu formlar değerlendirildiğinizde sizler için bir kredi tutarı hazırlanmaktadır ve tarafınıza bildirilmektedir. Ayrıca kredilerimizden yararlanabilmeniz için gerekli olan hiçbir şart bulunmamaktadır. Başvuru formlarınız tarafımıza iletildiğinde ekibimiz tarafından değerlendirilir ve duruma göre kabul edilir ya da reddedilir. Her iki durumda sizlere bildirilecektir. Bilgilerinizi doğru şekilde yollamanız, alacağınız kredinin geri ödemesinde sizlere kolaylık sağlayacak etkenlerdendir.

Kredi Çekemiyorum Ne Yapmalıyım SONUÇ

“ Bankadan kredi alamıyorum” cümlesi hayatımızın her anında hatta artık her yaşta duyduğumuz bir cümledir. Bunun elbette kişisel ve kurumsal nedenleri bulunmaktadır. Yani elbette tek hatalı ya da kusurlu olan kişi kredi almak isteyen birey değildir. Aynı şekilde bu durumda bankalara da hata yüklemek, yanlış olacaktır.

Eğer bir bankadan kredi almak istiyorsanız, aklınıza gelebilecek tüm bankaların kurallarını iyice incelemeniz gerekmektedir. Hangi banka hangi şartı talep eder, hangisinin faiz oranı daha düşüktür, hangisi ile çalışmak daha avantajlıdır ve buna benzer birçok soruyu sormalısınız ve kendinize en olumlu sonucu veren bankayı tercih etmelisiniz. Bu da hem zaman kaybına neden olur hem de ciddi bir araştırma gerektirir. Tüm bunlardan dolayı ya şartları sağlayamayanlar ya da yanlış banka tercihinde bulunanlar bankalardan kredi alamaz ve kendisine acilen kredi sağlayabilecek bir kuruluş ararlar.

Senet İle Kredi Şansı

Firmamız tüm bu prosedürlerle dolu süreci bildiği için, sizlere senet vasıtası ile kredi alabilmenin yolunu açmaktadır. Senet ile kredi almak istediğiniz zaman tüm bu incelemeniz gereken hususlar ortadan kalkacağı gibi, kredi alma şansınız da kurallara bağlı kalmadan yükselecektir. Firmamız sizlere kredi vermek için hiçbir şart veya talepte bulunmamaktadır. Bu nedenle isterseniz kredi notunuz düşük olsun, isterseniz de gelir belgeniz olmasın fark edecek bir durum olmayacaktır.

Her Bütçeye Senetle Kredi

Senet ile kredi alabilmeniz için asgari ücret tutarında bir kazancınız olması bile yeterlidir. Bu gibi veriler incelenerek sizlere en uygun ödeme planı hazırlanmaktadır.

Senet ile kredi alabilmeniz için firmamıza başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

 • Gelir belgesi istemiyoruz,
 • Kredi notunuzu incelemiyoruz,
 • Sigorta priminiz ya da dökümünüz firmamız için önemli bir etken değil,
 • Tonlarca belge imzalamanıza ya da kefil getirmenize gerek yok.

Tek yapmanız gereken hazırlanmış olan senedi imzalayarak kredinize kavuşmaktır. Kredinizi aldıktan sonra ödeyeceğiniz cüzi miktardaki komisyon ile tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz kadar vade sayısı ile birlikte kredinize yine taksitli halde sahip olabileceksiniz.

 1. bırakın artık aracılara para kaptırmaktan bankalarla icli çalışnlarla itibata gecin krediye ihtiyacı olan arkdaşlara kredi çekmekte yardımcı oluyoruz ön görüşmeden kuruş para alınmaz

 2. Acil 25000tl lazim. Banka kredi vermiyor. Eşim ve ben çalisiyoruz. Kolayca ödiyebiliriz.lūtfen yardimci olun

 3. Bankalardan kredi cekemiyorum acil 4000 tl paraya ihtyacim var aylik 500 tl odeyebilirim lutfen yardim edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir