Kredi Turkey- Creditreform

Creditreform Turkey Nedir?

Creditreform Turkey, Almanya’da ortaya çıkan bir grubun, Türkiye’deki çalışmalarını ifade eder. Esasına bakıldığında, bu firma ticari ilişkilerde bulunan esnafların ve tüccarların, kendi haklarını en doğru şekilde koruyabilmelerini sağlayacak bir birliktir. Dolandırıcılık yapan tüccarlar üyeler arasında ifşa edilir ve sağlıklı ticari ilişkilerin yapılması sağlanır.

Creditreform, Türkiye’de 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren bir şirket olsa da, kökleri epey eskiye dayanmaktadır. 1879 Almanya’sında ortaya atılan bu fikir, filizlenerek büyümüş ve kıtalara yayılmıştır.

Creditreform Türkiye, yaptığınız ticari iş ile alakalı tüm riskleri sizler ile paylaşarak, profesyonel risk yönetimi hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle de bir alanda birden çok hizmeti vardır.

Creditreform Turkey Ne İşe Yarar?

Creditreform Turkey ’in 2009’dan beri yürüttüğü faaliyetleri temel birkaç kategoride vücut bulmuştur; Kredi Raporları, Alacak Takibi, CrefoCert sertifikası ve Pazarlama Araştırmaları.

Türkiye’de Creditreform

Türkiye’de Creditreform’a üye firmalar şunlardır;

    1. Mail adresi . Dolandırıcı olma ihtimali var, çünkü kredi sigorta ücretini önden istiyor, araştırıyorum. Bank of Japan’ın New York temsilciyim, shufa kredi departmanındayım diyor eleman. Bank of Japan’a e-mail attım, bilgi istedim, kimdir necidir bu eleman, gerçekten bünyenizde böyle bir kredi veriyor musunuz diye sordum, cevap gelince paylaşırım. Normalde çalışanların resmi e-mailleri olur, hotmail, gmail gibi mail adresleri olmaz. Kimseye önden para göndermeyin. Bu Konyalı arkadaş bize bir kanıt göstersin bakalım, bir printscreen alıp sunsun bize.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir