SENETLE ARABA ALINABİLECEK YERLER

Öncelikle online olarak nasıl taksitle veya senetle araba bulabileceğinizi anlatmak istiyorum. Yapmanız gereken gazete sitelerinin yani internet adreslerinin emlak ve araç satış ilanlarının verildiği sayfalarda örneğin hürriyet emlak araç satış sayfasından ilan veren galeriler arasından taksitle satış yapanları veya arama kelime kısmına senet yazarak senetle satış yapanları bulabilirsiniz. Bu ip ucu size bir çok galeriyi nasıl bulacağınızı gösterecektir.

Senetle araba alınabilecek yerler galerilerdir. İnternetten de senetle araba alınabilecek adresler vardır. Fakat bu işlemlerde çok dikkatli olunmak gerekmektedir. Bu konu dolandırıcılığa çok açık bir konudur.

Dolandırıcılar, senetle araba işinde çok detaylı çalışmaktadır. Sahte galeri açarlar. Müşterileri dolandırmak için her türlü işlem yaparlar. O yüzden çok dikkatli olmak gerekir. Senetle araba almak için bildiğiniz galerilerle çalışmak en iyisidir. İstanbul’da da Bağcılardaki oto center, bu tür iş yapan galerilerin merkezidir. İstanbul’da Anadolu yakasında da kelebek oto galerilerinin olduğu yerde de eski ve güvenilir galeriler bulabilirsiniz. Bu alış- verişte güven birinci önceliğiniz olmalıdır.

Senetle Araba İşine Ortak

İstanbul da ortak arayan pek çok firma veya şahıs mevcuttur. Senetle araba işi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.Bunun için başvurmanız gereken en kolay yöntem tabi ki internettir. Ortak bulmak için kurulmuş internet sitelerinden birinden faydalanabilirsiniz.

Senetlekredi.net/senetle-araba/ sayfasındaki ilanlar üzerinden ilgili galeri bilgilerine ulaşabilir yahut bu konuyla alakalı bilgiler bulabilirsiniz. Bankalardan kredi çekemediğiniz zaman bu tarz yöntemlerle araç ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bankalara güvenmektense insanlara güvenmek ve parayı insanlara kazandırmak da önemlidir. Burada dikkat etmeniz gereken konu firmanın güvenilir olması ve sizin dolandırılmamanızdır. Zaten bir galeriye gittiniz ve araç beğendiğinizde özellikle paranız yetişmediğinde firma size kalan kısmı için hemen senet önermektedir. Burada ilk etapta verdiğiniz güven çok önemlidir.

TAKSİTLE ARABA

Bu sitelerde önünüze pek çok seçenek sunuluyor, mevcut kurulmuş şirketlerine ortak arayanlar, mevcut projelerine yatırım ortakları arayanlar, sermayesiz ortak arayanlar. Bu sitelerden İstanbul da ortak arayanlar dan sizin için uygun olanları seçerek görüşebilirsiniz. Bir ortakla çalışmak size maddi manevi kazanç sağlayacaktır.

GALERİDEN SENETLE ARABA

İnternet sitesinden tanımadığınız biriyle ortak olmak tabi ki riskli olabilir ancak risk olmadan ticaret yapmak pek mümkün değil maalesef, kaldı ki bu siteler bizi sadece o kişilere ulaşmamızı sağlar, yüz yüze görüştükten sonra ortak olup olmamak size kalmış bir durum. Bunu ev araba iş ilanları gibi düşünebilirsiniz.

Galericilik Yapan Tefeciler

Ekonomik hayat her geçen gün zorlaştıkça ve söz konusu olan bu duruma rağmen bankalar kredi vermek süreçlerini de iyice içinden çıkılmaz bir hale getirdikçe insanlar kendilerine borç para verecek daha başka yerler aramakta bu durum da piyasada oldukça farklı koşullarda borç para ya da kredi veren yerlerin ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir. Bu noktada en çok dikkat çeken yerlerden biri de galericilik yapan tefeciler olmakta ve bankalar ya da ona benzer şekilde hizmet vermekte olan finansal kuruluşlardan borç para almakta zorlanan kişiler bu tarz yerlerden medet ummaktadır.

İlk aşamada tefecilik ve işleyiş sistemi ile alakalı olarak bilgi vermek bu noktada merak edilen konuları aydınlatmak ve tefecilerden para almak isteyen kişilere fikir vermek amacı ile son derece önemli bir konu olmaktadır. Bu kişileri belli oranlarda bir faiz ya da komisyon ile taksitler ile ödemek kaydı ile borç para verenler olarak tanımlamak yerinde olacaktır. Pek çok kişi yapılmakta olan bu işi hemen hemen her açıdan bankalardan ya da benzer finansal kuruluşlardan alınmakta olan kredilere benzetse de anlardan en büyük farkı hiçbir standarda ya da denetime tabii olmaksızın tamamen illegal şekilde iş yapıyor olmalarıdır.  Bu konuyu daha net açıklamamız gerekir ise tefecilik yapmakta olan herkes ya da her yer istisnasız şekilde yasa dışı olarak faaliyet göstermektedir.

Senetle Araba Satan Tefeciler

Aslında galerici olan ve bunun yanında tefecilik yapan kişilerin sayısı da kayda değer tutarlarda yüksek olmaktadır. Bu kişiler de yine yasa dışı olarak iş yapıyor olmak ile beraber diğer tefecilerden tek farkı yalnızca borç para değil talep etmekte olan kişilere araç da veriyor olmalarıdır. Bu işlemde de doğal olarak komisyon ya da faiz talep etmekte olan tefecilerin isteyecekleri bu paraları belirleyecek olan tamamen kendi keyifleridir.

Tefeci.org Tefeci Bul

Bu durum anlaşılacağı üzere oldukça büyük problemlere ve sıkıntılara neden olmaktadır. Eğer daha başka yerlerden borç para alma imkanınız var ise bu aşamada sizlere kesinlikle galericilik yapan tefecilerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir