Tefeci Telefon Numaraları 2018

Hayata ayak uydurmak, ekonomik şartlara direnmek bazen pek de kolay olmuyor öyle değil mi? Borç almayı kim ister? Ama bazen öyle bir hal alıyor ki hayatımız, borç kullanamaya mecbur kalabiliyoruz. Çünkü herkesin ekonomik koşulları bir değil. Bırakın büyük hayaller kurmayı, günlük ihtiyaçlarımızı bile karşılamak için zorlanabiliyoruz. Hemen hemen hepimizin borcu borç ile kapattığı günler olmuştur.

Şöyle düşünün: Akademik eğitim konusunda çok başarılı bir çocuğunuz var ancak siz onun eğitimine yeterli düzeyde destek sağlayamıyorsunuz. Çocuğunuz, yurt dışında muhteşem bir yabancı dil eğitimi şansı yakaladı ancak bu eğitim için maddi açıdan çok hazırlıksız yakalandınız. Herhangi bir birikiminiz yok ve ne yapacağınızı şaşırdınız. Bankalar ile de aranız hiç iyi değil çünkü ödenmemiş kredi kartı borcunuz nedeni ile kara listedeyseniz ve bu nedenle hiçbir bankadan kredi çekmeniz mümkün değil. O zaman tek bir çare kalıyor geriye. Tefecilerden borç para almak!

Tefecilerden para alma konusunda hala bazı olumsuz görüşler olduğu doğru. Çünkü bu işlemler genellikle internet üzerinden yapıldığı için güvenilir bir kişi ile anlaşmanız gerekir. İyi araştırmanız ve doğru kişiler ile işlem yapmanız şart. Elbette ki farklı bir yerden para bulma imkanınız var ise, mutlaka ilk önceliğiniz bu imkanı değerlendirmek olsun. Son çarem tefecilerden para almak diyorsanız o zaman çok dikkatli olmanız gerekir.

Tefeci Adresleri

Bazı kişilerin bu işi en iyi şekilde yaptığı ve piyasada güven sağladığı doğrudur. Önemli olan sizin de böyle kişi veya kuruluşlar ile irtibata geçmenizdir. Tefecilere kullanmak istediğiniz tutar ile orantılı olarak belirli bir miktarda faiz ödemeniz gerekecektir. Yapacağınız tefeci tercihinde, uygulanacak faiz bedelini de göz önünde bulundurun.

Tefecilere Nerede Bulunur

Tefecilere nasıl ulaşabilirsiniz? Tefeci telefon numaraları 2017’ de nasıl bulunur? Tefecilerin yoğun bir şekilde faaliyet gösterdiği iller; İstanbul, Ankara, Şanlıurfa, Antalya, Tokat gibi illerdir. Ancak, tefecilerin ulaşım bilgilerine ulaşmanız mümkün değil. Çünkü yapılan işlem yasal olmadığı için bilgilerini açık olarak yayımlamazlar. Ancak, tefeci forum sitelerine bırakılan yorumlar aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. Size en kısa zamanda yanıt dönülecektir.

POS Tefecileri Telefon Numaraları

İnternet üzerinde bir çok kişi tefeci telefonları ve tefeci adresleri aramakta tefeci bul diye ısrar etmektedirler. Yahu arkadaşlar bu ne böyle tefeci bul şekilde mi bulunur genelde kuyumcular v.s pos cihazı ile kredi veya borç verirler işte bunun adı pos tefeciliği öyle internette her gördüğünüz yerden ısrar edilmez. Nedir talebinizi iletirsiniz zaten bu işi yapanlar sizi bulurlar merak etmeyin. Naıl talep ileteceksiniz yorumlardan şu şekillerde yazın:
TALEP:Ben Gaziantep den Nurettin Erturk. Dış Ticaret şirketi ‘nde ofis ve ihracat sorumlusu olarak çalışıyorum. Bankalara olan borçları kapatmak ve bayram alışverişi yapmak için. 35.000 tl kredi ihtiyacım var. Aylık 1000 tl maaşım var ek gelirim de var. Eğer bana 20% faiz ile 60 ay olursa aylık 700 tl beni asla sarsmaz. Evim kira değil nenemin evi. Kira masrafım yok.Ödeme de asla sıkıntı olmaz. Eğer noter masrafı gerekiyorsa ben buradan öderim noterden Lütfen acil yardım edin. Acilen ve ivedilikle cevabınızı
bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir