Tefeciler Nerede Bulunur? TÜM TEFECİLER 2018

Para bulmak pek çok zaman son derece zor ve yorucu bir süreç olmuş bu konuda akla gelen ilk yer olma özelliği taşımakta olan bankalar ise kendi şartlarına uyum sağlama konusunda sıkıntı yaşamakta olan kişileri geri çevirerek mevcut olan parasal problemleri çözmeye yanaşmamaktadır. Bu durum milyonlarca sayıda insanı mağdur etmekte olup çözüm bulma konusunda sıkıntıya düşürmektedir.

Aslında, tefeci faizlerinin banka faizlerinden daha yüksek olduğu sanılır. Ancak, durum tam tersidir. Yani bankaların özellikle kredi kartlarında uyguladığı gecikme faizi tefecilerin aldığı faizden daha fazladır. Örneğin; acil nakit paraya ihtiyacınız oldu ve kredi kartınızı kullanarak bu nakdi karşılamak istediğiniz. Ancak, ay sonu geldiğinde çektiğiniz nakit avansın tamamını yatıramadınız. İşte bu borç, yükselen faiz oranları ile günden güne artar ve siz ödemek de çok daha fazla zorluk çekersiniz.

Bilgi: Tefeci Telefon Numaraları 2018

Biz sizin için tefecilerin yoğun olduğu bölge ve şehirleri araştırdık. Tefecilerin en yoğun olduğu bölgelerin başında;

Akdeniz bölgesi gelmektedir. Bölgede bulunan illerden;

-Antalya,

-Hatay,

-Mersin,

-Adana,

-Kahramanmaraş gibi illerinde sayıca daha fazla niteliktedir.

Diğer önemli bölgemiz ise Marmara Bölgesidir. Özellikle İstanbul Tefeci ilanları çok fazla rağbet görmektedir.

-Kocaeli,

-Bursa,

-Edirne, gibi illerde de yer yer tefeciler bulunmaktadır. Bunlar dışında Doğu Anadolu bölgesi, İç Anadolu Bölgesi gibi bölgeler de de yer alan tefeciler bulunmaktadır.

Popüler tefecilerin isimleri: EROL ve CEMİL

Tefeci Lazım Nereden Bulurum?

Hayat şartlarının her geçen gün daha da pahalılaşması ve bankaların da kredi almak isteyen pek çok kişiyi geri çevirmesi oldukça fazla kişiyi maddi problemler içinde boğulmaya itmekte ve anlatılmakta olan bu durumdan kurtulmak isteyen kişiler “Tefeci lazım nereden bulurum?”, “Tefeci adresleri ve telefon numaraları”, “Tefeci iletişim bilgileri” gibi konularda bilgi edinmek istemektedir.  Ancak hemen hemen herkesin de bildiği gibi adı geçen bu yerler illegal olarak hizmet vermekte ve kendilerinden borç para alan kişilere oldukça büyük sıkıntılar yaşatmaktadırlar. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz tefecilerden uzak durmanızdır.

Herkese Kredi Verilir

Söz konusu olan kredi hizmetini ise istisnasız olarak herkese sunmaktayız. Bu sebepten dolayı da bankalar tarafından geri çevrilme sebebiniz ne olursa olsun bu konu ile ilgilenmemekte ve yalnızca mevcut olan para talebinize ve ihtiyaçlarınıza odaklanmaktayız.

En Uygun Ödeme Seçenekleri

Firmamızın en temel amacı para sıkıntısını çözme konusunda sıkıntı yaşamakta olan kişilerin mevcut olan durumlarını düzene sokmak olduğu için kredi verme ve ödeme seçenekleri de bir hayli makul olmaktadır. Piyasanın en uygun şartları ile hizmet vermekte olan firmamızın komisyon oranı ise yüzde otuz seviyelerinde olmaktadır. Bu rakam asgari ölçüde değişmek ile beraber mevzu bahis olan bu değişimi kredi almak isteyen kişilerin sahip olduğu özellikler ve talep edilen kredilerin tutarları sağlamaktadır.

Ayrıca vade süreleri de alınacak olan kredinin tutarına bağlı olarak değişim göstermektedir. Ancak bu konuda uygulanacak olan en kısa vade süresi on iki ay en uzunu ise de yüz yirmi ay olmaktadır.

Siz de bu şartlar dahilinde kredi almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olmaktadır.

  1. Selam İstanbul Kağıthane’de ikamet ediyorum 10 bine ihtiyacım var ssklı çalışıyorum ilgilenen ulaşırsa sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir