Acil 10.000 TL Paraya İhtiyacım Var

Son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız durumlardan biri de, internet ortamında para bulmak için yöntemler aramak ve insanlara sormak. Elbette bunun sebebi para bulabilmenin yöntemlerinin artmasıyla birlikte, bu yöntemlere ulaşmak konusunda zorluk yaşamaktır. Bu nedenle de insanlar borç veren kişilerin dikkatini çekmek ve bir nevi seçilmek için açık olarak yardım istemektedirler. Fakat yine de bir takım internet sitelerine mesaj atarak ya da yorum bırakarak çözülemeyecek bir konudur bu. Eğer paraya ihtiyacınız varsa ve özellikle bu para 10.000 lira ve üstü ise, bu yöntemler yetine, bu yöntemlerin sahibine ulaşmaya çalışmanız gerekmektedir.

Nerelerden 10.000 Lira Bulabilirim?

Acilen 10.000 liraya ihtiyacınız var ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Başvuru yaptığınız bankalar kredilerinizi onaylamadı ve red cevabı aldınız. Sıkıntılı bir süreçtesiniz. Ne mi yapmalı? Elbette eğer elden borç alabileceğiniz bir yerler yoksa internet üzerinden bu parayı bulabilmenin yöntemlerine bakmalısınız. İnternet uçsuz bucaksız bir alemdir ve her türlü sektör ve moda haline gelmiş hizmetler, buradan yayılır. Sizleri bu konuda yormayacağız ve birçok kişi tarafından yapılan ve önerilen bazı para bulma yöntemlerini sizler ile paylaşacağız.

10.000 TL nakite acil ihtiyacım var, düzenli ödeme yapabilirim.

Borç isteyen kimselerin en çok nakite ihtiyaç duydukları rakam ne gariptir ki hep 10 bin tl. Acaba nasıl oluyorsa 10 bin tl ye ihtiyaçları oluyor. Bankalardan 10 bin tl kredi alamamaları bile garip çünkü rakam yüksek olmadığı için büyük bankalar vermese bile bu rakamları Burgan bank aktif bank gibi küçük bankalar yahut senetle kredi veren bankalar, kara listedekilere kredi veren bankalar var buralardan alabilirler.

Bence işin psikolojik boyutu var bu sektörde herkes birine takmak istiyorum 10 bin tl borç alıp vermeyecek rakam küçük olduğu için daha kolay alıp kaçacağını düşünüyorlar sanırım. Eğer borç veren iyi takip ederse borcunu yani belalı çıkarsa bu seferde 10 bin ödenmeyecek bir rakam değil diye bakıyorlar sanırım.

Örnek Talep: İş yerimden alacaklarımı tahsil için açtığım icra takip davası sonuçlanana ve paramı alabilene kadar hayatımı güvence altına alabilmek adına 10.000 TL nakit paraya ya da altına ihtiyacım var, mevcut borçlarımı da kapatıp sadece bir yere borcumu düzenli ödeyebilirim. Konuyla ilgili lütfen benimle iletişime geçin, İstanbul’da oturuyorum.

En az 10.000 TL ye ihtiyacım var

TALEP: Düğün masraflarımı kapatmak için en az 10 bin Türk Lirası tutarında borç para bulmam gerekiyor. Daha önceden bir konut kredisi aldığım ve de ödemesi hala devam ettiği için bankalar kredi taleplerime olumlu cevap vermiyor. Bu yüzden de banka dışındaki yerlerden kredi alıp alamayacağım konusunda bilgi almak istiyorum.

Bu arada bahsettiğim kredi ödemem ve diğer harcamalarım haricinde aylık 1000 Türk Lirası civarında bir ödeme yapabilirim. Tüm bu şartlar altında bana kredi verebilecek yerler var mıdır? Eğer var ise toplamda ne kadar bir kredi verebilirler ve geri ödemesi nasıl olabilir? Bu konularda gerekli bilgileri verirseniz çok sevinirim.

ÇÖZÜM: Düğün ve buna benzer dönemlerde çoğu zaman deyim yerinde ise evdeki hesap çarşıya uymaz ve pek çok kişi planladığından daha fazla borçlanmak zorunda kalır. Bu yüzden yaşamakta olduğunuz durumdan mustarip olan kişilerin sayısı son derece fazla olmaktadır. Anlatılmakta olan duruma paralel olarak oldukça fazla sayıda kişi tıpkı sizinkine benzer talepler ile çözüm yolları aramaktadır.

Detayları anlatılmakta olan bu durumun doğal bir sonucu olarak da ülkemizde banka harici olarak kredi vermekte olan pek çok farklı firma “düğün kredisi” başlığı altında ve  oldukça makul şartlar dahilinde kredi olanaklar sunmaktadırlar.

Üstelik bahsi geçmekte olan bu düğün kredisi verilir iken maddi durumunuz ya da finansal siciliniz gibi hiçbir detay önem arz etmemektedir. Bu sebepten dolayı siz de mevcut olan konut kredisi borcunuza rağmen dilediğiniz tutarda kredi alabilirsiniz.

Ödeme şartları da tamamen sizin şartlarınıza uygun olarak düzenlenmektedir. Bu yüzden bahsi geçen koşullar ile alakalı olarak tereddüt yaşamanıza gerek olmamaktadır. Üstelik bu konuda belirtilmesi gereken bir başka önemli detay ise kimi firmaların düğün kredisi verir iken sunmakta oldukları “düğün takıları ile ödeme yapma” olanağıdır. Bu firmalar düğün tarihinize kadar vadeli olmak üzere ve son derece düşük komisyonlar ile size dilediğiniz tutarlarda borç para vermekte ve sonrasında da düğün takıları ile ödemelerinizi kabul etmektedir.

10000 acil krediye ihtiyaç

SORU: Eşime bu evlilik yıl dönümünde istediği gerdanlığı almak istiyorum ama toplu olarak 10 bin TL bulmam gerek. Şu anda evliliğim biraz sallantıda olduğu için bu konu benim için çok önemli.

Bu parayı ihtiyaç kredisi olarak almak için bankalara gitsem de şu anda konut kredisi ödemem olduğu için geri çevrildim. Bu yüzden beni iki yıl vade ile 10 bin Türk Lirası bulabileceğim bir yere yönlendirirseniz sevinirim.

ÇÖZÜM: Eğer almak istediğiniz gerdanlık özel yapım ya da tasarım olduğu için belli başlı bir yerde satılmıyor ise size bunu almak için borç para bulmak ya da kredi almak yerine direk olarak senetle satış yapan kuyumcuları tavsiye ederiz. Bu yerlerden istediğiniz ürünü istediğiniz şartlarda alabilirsiniz.

Ancak direk olarak nakit para bulmak zorunda iseniz bu aşamada da yine imdadınıza kuyumcu kredileri yetişecektir. Bu yerlerden senetle ve belli bir oranda komisyon ödemek karşılığında borç para alabilirsiniz. Bu konuda en çok tercih edilen yer ise Altunyalduz Kuyumculuk olmakta ve ülke çapında hizmet vermektedir.

ACİL 10000 TL ihtiyacım var

TALEP: Şu anda birkaç bankaya ve aynı zamanda birden fazla kredi danışmanlık firmasına borcum var. Bunlar ile kalmayıp eşe dosta ve kendi çevreme de çok fazla borç yaptım. Ancak en acili tefecilerden aldığım borç para. Şu anda hemen 10 bin Türk Lirası bulmam gerekiyor. Bana borçlu olduğum bu yerler haricinde daha başka kredi alabileceğim çözüm olanakları sunabilir misiniz?

ÇÖZÜM: Bankalara ve de banka dışındaki yerlere yapmış olduğunuz borçlar her e kadar fazla olsa da bu durum sizi çaresiz kılmamakta ve daha başka pek çok kredi alabileceğiniz yer ya da seçenek bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise aşağıda belirtilmek ile beraber siz de kendinize en uygun olan seçeneği belirleyerek nakit sıkışıklığınızı son derece hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

  1. Faturalı hatta kredi imkanı sunan yerler,
  2. İntoko borç para ilanları,
  3. Senetle borç veren şahıslar,
  4. Senetle altın ya da nakit para veren kuyumcular ve bunlara benzer şekilde çalışmakta olan pek çok farklı yerdir.

Kaynak: acilparayaihtiyacimvar.com

 

  1. redi konusunda yardimcı oluyormussunuz gelir var 5500 tl aylık ama sağlık içimn kullanılmaküzere 50000tl yeihtiyacım var

  2. arkadaşlar öğrenciyim 5.000 tlye ihtiyacm var senet karşılığı borç verbilen varsa yardımcı olurmusunuz amacım bütün borçlarımı tek elde toplamak faiziyle ödeyebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir