Borçlarımı Tek Çatı Altında Toplamak Birleştirmek İstiyorum

Tek bir dönem içerisinde birden fazla bankadan kredi aldığınızda ya da birden çok kredi kartı kullanımında bulunduğunuzda kredi notunuz gibi önemli skorların düşmesinin yanı sıra, birçok avantajdan da faydalanabilme ihtimaliniz ortadan kalkacaktır.

Hayatınızın her dönemi bir diğeri ile benzer özellikler gösteremez. Bu nedenle acil durumlarda da kullanabileceğiniz birikimleriniz olmalı ve acil durumlar baş gösterdiğinde nakit sıkıntınızı giderebilecek alternatifler her zaman saklanmalıdır. Bu nedenle bir birikim yapamasanız dahi borç alabileceğiniz bir alanı boş bırakmak, yararınıza olacaktır.

Sizlerde bu gibi durumlarda kendinize bir alternatif bırakmak istiyorsanız, ödemelerinizi birleştirmeniz ve tek bir noktaya ödeme yapmanız gerekecektir.

Borçları Nasıl Birleştirebiliriz?

Sahip olduğunuz borçları tek bir alana toparlayabilmeniz için belli bir miktar nakit paraya ihtiyaç duyacaksınız. Bu bir kredi ile ya da elinizdeki birikim ile çözülebilecek bir durumdur. Eğer bankadan kredi alamayacak durumdaysanız, elinizde hiçbir birikim yoksa ve tek bir yere borçlu olmak istiyorsanız, firmamız sizlere yardımcı olacaktır.

Firmamızdan senet ile kredi alabilme imkânınız bulunmaktadır. Bu sayede borçlarınızı tek noktada birleştirebileceğiniz gibi, sorunlarınızdan da bir çırpıda kurtulabilirsiniz.

Anında Ödeme Birleştirme Başvurusu

Firmamıza başvuru yapmak için tek yapmanız gereken genel bilgilerinizi bizlere iletmektir. Bu bilgiler oldukça sıradan ve herkese anlatılabilecek bilgilerdir. Yani sizlerden özel herhangi bir bilgi talep edilmemektedir. Aynı zamanda bankalar gibi kurumsal bir kuruluş olmadığımız için de şartlarımızı kendimiz belirlemekteyiz. Bu nedenle hiçbir şart sunmadan sizlere kredi verebilme olanağına sahibiz.

Bizlerden kredi alabilmeniz için sahip olmanız gereken tek koşul, sizler için belirlenen tutarı aylık sabit şekilde ödemenizdir. Bundan başka herhangi bir şart da bulunmamaktadır. Başvurularınızı ana sayfamızda yer alan başvuru formu ile yapabilmektesiniz. Aynı zamanda ofisimize gelerek, konu hakkında yüz yüze görüşebilme fırsatı da sizlere sağlanmaktadır. Ofisimizde yapılan ön değerlendirme sonucunda, sizlere bir ön ödeme planı oluşturulacaktır. Böylece vadelerinizi ödeme konusunda bilgi sahibi olmuş olursunuz. Bizlerden alacağınız kredi sayesinde tüm borçlarınızı kapatarak, basit şekilde ödemelerinizi tek bir noktada birleştirebilirsiniz.

Anında Ödemelerinizi Birleştirin

SORU: Şu anda ödemek zorunda olduğum iki farklı kredi kartı borcum, bir adet konut kredim ve de elden taksit ile almış olduğum eşyalarımın taksitleri var. Bu borçların toplam taksiti aylık nerede ise 6 bin liraya çıkabiliyor. Her ne kadar yüksek bir gelir ile çalışıyor olsam da parça parça ödemek zorunda olduğum taksitler beni çok fazla yoruyor. Zaten bu sebepten dolayı her ay geçimimi kredi kartları ile sağlamak ve de hep asgari tutarlarını ödemek zorunda kalıyorum. Bu yüzden de borçlarım hiç bitmiyor.

Düşündüğüm zaman beni rahatlatacak tek şeyin bir borç kapatma kredisi olduğuna karar verdim. Tüm bu borçlarımı tek bir bankada birleştirme olanağım var mıdır? Bana bu hizmeti verebilecek bankalar ile alakalı olarak bilgi verir misiniz?

Ödeme koşullarıma gelince her ay 7 500 Türk Lirası gelirim var. Bu yüzden 3 bin liraya kadar ödeme yapabilirim. Talep ettiğim tutar ise; konut kredisi borcumu kapatmak için 66 bin TL, iki kredi kartımı ödemek için 24 bin TL ve eşya borçlarım için de 12 bin TL olmak üzere 102 bin lira olmaktadır. Bu tutarı alabileceğim bankalar var mıdır?

ÇÖZÜM: Bankaların hemen hemen hepsinin borç kapatma ya da başka bir deyiş ile borç transfer kredisi bulunmaktadır. Bu aşamada hizmet verecekleri kişileri seçerken en çok dikkat ettikleri koşulların başında finansal sicilleri ve de sahip oldukları gelirler gelmektedir. Her ne kadar aylık geliriniz ve de ödeme gücünüz yüksek olsa da kredi notunuz ile alakalı net bir bilgi vermediğiniz için net bir bilgi vermek mümkün olmamaktadır. Ancak her ay kredi kartlarınızın asgari borcunu ödeyip sonra tekrar harcamak bankaların hiç de hoşuna giden bir durum olmadığından kredi notunuzun çok da yüksek olduğunu söylemek mümkün olmayacaktır.

Tüm bu şartlar altında borç kapatma kredisi alma konusunda size yardımcı olacak bankaların arasında küçük ve yeni yerler olma özelliği taşıyan Pozitifbank, Alternatifbank ve Odeabank gibi yerler mevcut olmaktadır. Ancak banka dışı yerlerden hizmet almak isterseniz hemen hemen her yer başvurunuzu kabul edeceği için çok daha uygun şartlarda hizmet alabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Borcunu Tek Çatı Altında Toplama

SORU: Yaşamakta olduğum parasal bunalımı atlatmak için ihtiyaç kredisi çekmiştim ama bana yetmediği için üzerine iki kredi daha çekmek zorunda kaldım. Üstelik üçü de ayrı ayrı bankalarda olduğu için ödemelerim oldukça yükseldi. Bu yüzden bu borçlarımı tek bir yerde toplamak istiyorum. Bana bu konuda hizmet verecek yerler var mıdır?

Bu arada aylık gelirim 3 bin 500 Türk Lirası tutarında ve talep ettiğim toplam kredi de 45 bin liradır.

ÇÖZÜM: Farklı farklı bankalara üç adet ihtiyaç kredisi borcunuzun olması hem finansal siciliniz hem de kredi notunuz açısından büyük problemlerin doğmasına neden olabilmektedir. Bu sebepten dolayı çoğu banka sizin borç kapatma kredisi talebinizi geri çevirecektir.

Ancak bu aşamada nispeten küçük ya da ülkemizde yeni olan bankaları tercih edebilirsiniz. Bunlardan bazıları ise Pozitif Bank, Odeabank, Alternatif Bank olmaktadır.

Bu yerlerden de çözüm alamazsanız banka harici olarak kredi hizmet vermekte olan senetlekrediiletisim.com firması borç kapatma kredisini talebinizi geri çevirmeyecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir