Senetle Para Veren Kuyumcular

Kredi ya da başka bir deyiş ile borç pare verme sistemi bankaların tek elinde olmayıp bu konuda en çok tercih edilen seçeneklerden biri de senetle para veren kuyumcular olmaktadır. Adı geçen bu yerler hemen her tutardaki nakit sıkışıklıklarına cevap vermek ile beraber en popüler olan birkaç seçenek aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

Senetle Kredi Veren Kuyumcular Hangileridir?

 1. Altunkaynaklar Kuyumculuk

Merkezi Ankara’da olan söz konusu bu yer internet üzerinden de hizmet verdiği için tüm Türkiye’de yaşayan vatandaşlarımıza senetle kredi olanağı sunmaktadır. Bu sebepten dolayı siz de her nerede yaşıyor olursanız olun son derece kolay bir şekilde müracaat edebilir ve kredi alabilirsiniz. Üstelik komisyon ve vade seçenekleri konusunda da son derece makul uygulamalar yapmaktadırlar.

Başvuru için; www.altunkaynaklar.com

 1. Ümit Kuyumculuk

Bu yerin en çok dikkat çeken özelliği ülkemizin hemen hemen her yerinde şubesi bulunmasıdır. Ortalama olarak 25 farklı ilde hizmet sunan bu yer de kendilerine başvuru yapan herkese kuyumcu kredisi veren bu yerden borç alarak sorunlarını çözmekte olan kişilerin sayısı son derece fazla olmaktadır. Bu sebepten dolayı siz de gönül rahatlığı ile müracaat edebilirsiniz.

 1. senetlealtin.com

Adı geçmekte olan bu internet sitesi asıl olarak Güçlü Kardeşler Kuyumculuk ve Altın şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Merkezi İstanbul’da olan söz konusu bu firma yurt çapında hizmet vermek için belirtilen site üzerinden çalışmalarına devam etmektedir. Bu yüzden siz de bu köklü yer aracılığı ile nakit sıkıntınızı çözebilirsiniz.

Müracaat etmek için yapmanız gereken ise mevzu bahis olan siteye girmek ve oradaki formu doldurmaktır. Daha sonra firma çalışanları bu formlardaki bilgileri inceleyerek kendileri için uygun olan kişiler ile irtibata geçmektedir.

 1. Özcanlar Altın

Bu alanda adını duyuran yerler arasında en çok dikkat çekenlerden biri de bu yerdir. Ancak yalnızca İstanbul, Ankara; İzmir ve Bursa illerinde hizmet vermektedirler. Eğer siz de adı geçen bu illerden herhangi birinde yaşıyorsanız başvuru yapabilir ve seneyle altın ya da borç para alabilirsiniz.

Kuyumcu Adres ve Telefonları

Ulaşım işlemi sağlandıktan sonra sırası ile ihtiyaç duyulan tutar söylenerek, ilgili senet üzerine yazılır ve borç alma talebi ile başvuran kişiye iletilir. Borçlu kişi tarafından imzalandıktan sonra nakit para tutarı kişiye teslim edilmektedir. Ödeme vadesi tamamen kişi ile kuyumcu arasında anlaşılarak belirlenen bu borç tutarının geri ödemeleri düzenli bir halde yapıldığı takdirde herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Aksi takdirde hukuki yollara açık bir nitelik taşımakta olan senet evrakı neticesinde borç para veren kuyumcular bu yol ile alacaklarını tahsil etmektedirler. Genellikle büyük şehirlerde oldukça artış göstermekte olan borç para veren kuyumcular;

-İstanbul,

-Ankara,

-İzmir,

-Antalya,

-Kocaeli,

-Konya,

-Kayseri,

-Eskişehir,

-Adana gibi şehirlerde oldukça fazla sayıda bulunmaktadır. Çünkü bu şehirlerde nüfus olarak çoğunluk bulunmaktadır. Buda nakit kaynaklı ihtiyaçların daha fazla sayıda olmasına olanak sağlamaktadır.

Borç Para Veren Kuyumcular

Eğer sizde borç para veren kuyumculara daha hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz internete erişim sağladıktan sonra arama işlemini gerçekleştirirken ikamet ettiğiniz şehri de ön planda tutarak arama yapabilir böylece birebir görüşme sağlayarak borç para alabilirsiniz. Kuyumcular ile iletişime geçtikten sonra alınan borç para tutarları belirlenen vadelerde taksitler halinde de geri ödeme yapılabilmektedir. Banka kurumları aracılığı ile kredi olanağı sağlanamayan bireylerin en sıklıkla tercih ettiği yöntemler arsında yer almaktadır. Özellikle de eğer aynı şehirde ikamet ediyorsanız hem oldukça kolay bir yöntem hemde ileri vade de tanışıklık sağlanılması açısından tüm nakit ihtiyaçlarınız adına ideal bir kapıdır borç para veren kuyumcular. Sizde ulaşın ihtiyacınızı tamamlayın.

Kuyumcularda Kredi Kartı Geçerli Mi?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu kredi kartı taksitlendirmesi ile ilgili bir düzenleme getirdi. Böylece kredi kartı ile kuyumcular ile yapacağınız alışverişlerinizde taksit olanağınız kaldırıldı. Bunun sebebi bazı kuyumcuların işlerini kötüye kullanarak tefecilik işine başlamış olmalarıdır. Bunun yanında elbette diğer alışverişlerinizde de taksit sınırlaması ile karşı karşıya kaldınız. Fakat Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu gelen itirazları değerlendirerek yeni bir karar aldı ve kredi kartının taksitlendirilmesi konusunda bir esneklik sağlandı. Tüm alışverişlerde belli bir oranda kredi kartı kullanımına izin verildi. Elbette bundan kuyumculuk ve altın sektörü de nasibini aldı. Ve böylece kuyumculara altın satışı için 4 taksit yapılmasına izin verildi.

Bir diğer esneklikte ticari kartlara getirildi. Ticari kartlarınız ile internet üzerinden veya reel olarak yaptığınız alışverişler 9 taksite bölünebiliyor. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun bu yasak kapsamı yalnızca bireysel kart kullanıcılarını etkilemektedir.

Fakat hali hazırda kuyumcuların tümü bu engele itiraz etti. Çünkü kredi kartı üzerinden hiç taksit yapılamaması ile az taksit yapılması arasında çok bir fark sağlanamadı. BDDK’nın bu düzenlemesi ile kuyumculuk sektörü zor bir dönem yaşadı ve neredeyse hiç kazanç sağlayamadılar. Bu nedenle BDDK bu kezde 4 taksit ile altın satışına müsaade etti. Fakat bu durgunluk yine de yerini hareketli satışlara bırakmayınca, üzerine bir de altın kurundaki yükselmeler geldi. Haliyle kuyumcular yeniden itiraz ettiler.

Şimdiler de taksit sayısının yeniden artışı bekleniyor. Kuyumcuların  bu itirazının yanında dernek başkanları da sıkı önlemler alınarak ve sürekli denetim yapılarak bu düzenlemenin esnetilmesini beklenmektedirler.

Başka Ne Şekilde Altın Alınabilir?

Bazı kuyumcular 4 taksit ile altın almanın piyasada düşüşe sebep olmasından dolayı, senet ile altın satmaya başlamışlardırç Böylece hem kuyumcular kazanç sağlıyorlar, hem de müşteri mağduriyet yaşamıyor. Yani her talep kendi arzını doğuruyor. Bunlar da göz önüne alındığı zaman altın alımında kredi kartları ile taksitli satışın yeniden önünün açılması beklenmektedir.

Sizlerde kredi kartı ile altın almak istiyorsanız, 4 taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

 1. Merhaba iyi günler acil borc paraya ihtiyacım var 12.000 tl ye bankadan kredi cekemiyorum bu paaraya cok ihtiyacım var yazımı okuyan biri varsa lütfenyardım ede bilirm

 2. merhaba kolay gelsin
  acil 10.000 tl ye ihtiyacım var bankalarla yaşadığım sorunlar yüzünden kredi çekemiyorum

 3. merhaba 7000 liraya ihtiyacım var faizi önemli değil aylık 400 lira ödeyebilirim ssklı çalışanım maaşımda iyidir mail dönüşü bekliyorum

 4. istanbul ataşehirde bir dershanenin ortağıyım kurumu araştırabilirsiniz.senet karşılığı acil nakit gerekiyor.tskkr

 5. 5000 tl ye acil ihtiyaç var calisanim 2000 lora aylik aliyorum yardım. ..fiko

   1. acil paraya ihtiyacım var kimseden bağış istemiyorum sadece beni rahatlatacak zaman ve borç paraya ihtiyacım var calışıp ödeyeceğim bir iş yerim var dolandırıldım işlerim ters gitmeye başladı ceklerimi ödeyemedim ve şu anda ne olucak bilmiyorum cok üzülüyorum 2 tane oğlum var borçtan dolayı lekelenmelerini istemiyorum ceklerden dolayı kredi cekemiyorum allahtan başka kimsem yok yardım isteyemiyorum ne olursunuz yardım edin allah rızası için

   1. burak bey yardımcı olabilirmisiniz emekliyim acil 4000 ila 5000 arası buayın10 unakadar yardımcı olurmusunuz

   2. acil krediye ihtiyacım var, aylık gelirim 4000 tl, ciddi anlamda yardımcı olabileceklerden acil haber bekliyorum

 6. Merhaba acil 50.000 tl nakit ihtiyacim var emekli be calisanim aylik gelirim 4200 tl bankalarda sorunum var.

 7. 12 ekımde dgunum var 7.500 tl kadar ıhtıyacım var 3 ay vadelı olmak uzere borc ıstıyorum yardımcı olabılecekler nolu numaradan ulasmalarını rıca edıyorum tesskur ederım

 8. Merhaba, 25.000 tl 24 ay vadeli olarak acil ihtiyacım var..Kredi riskim yüksek olduğundan bankalardan alamıyorum..Lütfen yardım tşk..

 9. Bankalardan kredi çekemiyorum. Çok fazla borçlandım. Maaşlıyım ve borçlarımı asgari ödüyorum. Fakat faiz ödemek zorunda kalıyorum. 30-50000 arası paraya ihtiyacım var. Nasıl yardımcı olabilrsiniz?

 10. Mrb 5 yıllık kamu gorevlısıyım 3 veya 4 ay sonrası tek senetle faizi ile odemelı olarak 12000 TL ıhtıyacım var.

 11. Acil oluşan bir durumdan dolayı Acilen 2000 tl ye ihtiyacım var. Senet karşılığı olarak verirseniz 30 gün içerisinde tamamını geri ödeyeceğim.

 12. senetle tüm nakit ihtiyaclarınız karşılanır. ( 2 senet tutarı faiz dışı peşinen alınacaktır) 10 eşit taksitte senet yapılır. 50.000 tl ye kadar borç verilir.

  1. Ali bey merhaba..5000 tl icin yardimci olabilirmisinz.mail adresimden ulasabilirsiniz bana..geri bilgilerinizi rica ederim..

  2. Ali Bey, acil 10 000TL ye ihityacım var. Şartlarınızı ve ödeme şartlarınızı bildirirseniz memnun olurum. Yılbaşında toptan kapatacağım. E-Mail adresimden bana dönüş yaparsanız sevinirim.

  3. Ali Bey, acil 10 000TL ye ihityacım var. Şartlarınızı ve ödeme şartlarınızı bildirirseniz memnun olurum. Yılbaşında toptan kapatacağım. E-Mail adresimden bana dönüş yaparsanız sevinirim

   .

  4. Senetle 3000 tl borç paraya ihtiyacım var. kayseri de ikamet ediyorum.bana yardımcı olabilir misiniz..mail adresimden geri dönüş yapmanızı bekliyorum..

  5. ali bey 25.000 tl ye ihtiyacım var. 1.300 TL maaşla çalışmaktayım. 2 bankaya borcum var. sadece tek bir yere borçlanmak istiyorum.

  6. Benim yardima ihtiyacim var fazla deil 1000 liraya ihtiyacim var acil bugun lazim yardimci olurmusunuz

  7. Merhaba Ali bey,
   30000 tl.ye ihtiyacım var. Mailime faiz tutarını ve diğer bilgileri gönderirseniz memnun olurum.
   Teşekkürler.

  8. Merhaba 15 bin tl ye ihtşyacım var aylık 1000 tl geri ödeme yapabilirim. Özel bir işyerinde mesul müdürlük yapıyorum. Aylık net maaşım 2500 tl teşekkür ederim şimdiden

  9. Ali Bey acil ulaşır mısınız 3 gün içinde ödemem gereken okul taksiti var lütfen yardımcı olun acil cevap bekliyorum sizden 15 bine ihtiyacım var

  10. 40.000TL kredi ihtiyacım var. Aylık 1500TL sorunsuz geri ödeyebilirim.Yardımcı olabilen varsa acil dönüş bekliyorum

  11. Size nasil ulasacagim. Devlet memuruyum aylik 2 bin tl gelirim var. Es geliri ile beraber 4bin tl gelirim var. Kredi birclarimi kapatmak icin 50 bin tl ye ihtiyacim var. Ulasirsaniz sevinirim.

  12. 7200 tl belgelenebilir gelirim var şartlarınızı kabul ediyorum emekli memurum bir sirkette yönetici olarak çalışıyorum

  13. Ne olur cok acil 30000 ihtiyaçim var ayda 1000tl ödeme yapabilirim senet kabulum dur yardim edin cok acil ne olur

  14. Merhaba ben rasim 25000 tlye ihtiyacım var ödemeleri nasil yapabileceğim ve aylik kac kac olur banka kredi notuyuksek ama kredi cekemiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  15. Ali bey size nasil ulasabilirim acaba cok acil görüşmek istiyorum sizinle odeme sartlarimda sıkıntı olmaz

 13. Bankalardan kredi alamıyorum senet karşılığı 10 bin liraya ihtiyacım var verebilecek kişiler varsa ulaşsın öyle saçma sapan sebeplerden önden para isteyecek varsa aramasına gerek yok gerçekten vericek kişiler varsa arasın

 14. İzmir Karşıyakadayım,
  senetle 20-30 bine acil ihtiyacım var,
  yardımcı olabilecek varmıdır

 15. 70 bin TL ye ihtiyacım var – senetle almak istiyorum bu borcu – aylık 2bin TL ödeme sansım var.

 16. Acil 15 bin tl kredi ihtiyacım var. Nasıl iletişime geçebiliriz. Yardımcı olursanız sevinirim.

 17. Bana cok cok cok acil 20 bin gerekiyor bu ayin 9.da odeme yapmam gerekli yalvaririm yardimci olun bankadan kredi cekemiyorum lutfen yardim edin ayda 500 geri odeme yapabilirim.

   1. burak bey bana da 15.000 bin tl lazım ayda 500 ödeyebilirim kredi çekemiyorum lütfen banada yardımcı olurmusunuz:((

 18. merhaba benim çok çok acil paraya ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz ben kredi çekmek istiyorum kredi burcumu kapatmak için lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. Merhaba acil paraya ihtiyacım var odemelerim aksadgi için kredi cekemiyorum lütfen geri dönüş yapiniz

  2. Bankalara birikmis kredi borcumu odemek amaciyla120.000 TL ihtiyacim var , saygin bir meslegim var , ayda 6.000 TL odeme gucum var. Bana yol gosterirseniz sevinirim .

  3. Acil ulaşır mısınız 3 gün içinde ödemem gereken bi para var 15 bin kadar cevabınızı bekliyorum

  4. Merhaba hep böyle yazıyor ama bir türlü dönüş yapan yok…benim acil 3500 tl ye ihtiyacım var …ama cok acil senet taksit lerini zaman nın da öderim ..sizden cevap bekliyorum. …

 19. İstanbul’da özel bir firmada çalışıyorum aylık gelirim 3000 TL ve acil olarak 4000 TL nakite ihtiyacım var. Geri ödemeler 12 ay üzerinden yapılacaktır. Ön ödeme kesinlikle yapmam komisyon paramı alırken verebilirim. Yardımcı olabilecekler buradan yorum yapabilirler.

 20. merhana nakit para veya kredi verilir 2.5 saatte nakit para ve kredi imkanı sağlıyoruz bilgi almak için finans.muduru34gmail.com ulaşabilirsiniz

  cek ve senet tahsil edilir senet ve çekleriniz nakite ceviriyoruz

  1. İstanbul pendik
   Emekliyim acil 6000 nakit ihtiyacım var banka sorunum olduğu için senet karşılıği da kabulüm yardımcı olabilirmisiniz?

 21. acil 10,000 TL nakte ihtiyacım var aylık 1,500 TL düzenli taksitler halinde ödeyebilirim. Acil çözüm arıyorum. acil cevap

 22. İstanbul da ikamet ediyorum… 4000 TL ye ihitiyacım var.senet karşılığı 6 taksitte rahatça ödeyebilirim.acil dönüş yaparsanız sevinirim..

 23. Merhaba çok acil 36 ay vadeli 10000 TL paraya ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

 24. 30000 tl lazım 4 aylığını ciddi kişiler arasın gerçekten borç verecekse senetle arasın görüşelim mail adresime yazsın

 25. 60 bın tl ye ıhtıyacım var şirket sahıbıyım..odeyebılırım…durumum müsait olur O vakte kadar…bana acıl ulaşın Lütfen. sırketıme senet yaparım
  Gerekirse şahsıma da..lutfen acıl yardım

 26. merhaba benim çok çok acil paraya ihtiyacım var ben senetle kredi çekmek istiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz çok acil

 27. 15000 liraya ihtiyacım var okul taksidi için acil cevap verir misiniz odeyebilcek durumdayım ve 2 gün içinde lazım ..acil cevap lütfen?

 28. Mrb benin acil 40.000 50.000 ne ihtiyacim var cok acil. Bana yardimci olabilecek var mi? Devlet memuruyum yardimlarinizi bekliuorum cok acil lutfen…

 29. Merhaba kamuda memurum 2500 lira senetle acil nakit ihtiyacım var. Aralık 1 ve ocak 15 te 2 taksit ödeyeceğim. Teşekkürler

 30. Ordu ilinde ikamet ediyorum. Devlet memuruyum. Senetle 5000 tl ihtiyacım var. Acil cvp bekliyorum lütfen.

 31. Cok acil 5000TL ye ihtiyacim var. Taseron isci olarak bir kamu kurulusunda 5 yildir gorev almaktayim..Ayrica duzenlu ozel ders gelirim de var. Toplam borc ya 8 esit taktitle ya da 3 ay
  sonra tamami odenecek halde odenebilir. Su an bu paraya gercekten cok ihtiyacim var..Yardimci olabilecek kisiler lutfen mail ile ulassinlar..Saygilar.

 32. Merhaba,

  3750 TL sabit maaşım ve sigortam, ayrıca da ayda 2000 TL ek gelirim var, yeni evliyim. Bir reklam ajansında Art Direktör olarak çalışıyorum.

  Acilen 3000 tlye ihtiyacım oldu. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  1. merhaba nakıt sıkısıklıgınızı gıderebılırım aracı olarak kredınızı bankadan takıp edebılırız nekadar ıstedıgınızı ve bılgılerınızı vermenız yeterli

   1. Merhabalar acil 5000 tl ye ihtiyacım var kredi kartı borcumdan dolayı bankadan kredim çıkmıyor

   2. 3000 tl ihtiyacım var acil ankara da yaşıyorum özel sektörde çalışıyorum en kısa sürede öderim dönüş yaparsanız sevinirim

 33. 3 yıl düzenli ödediğim banka kredilerimi son üç aydır ödeyemiyorum. Emekli maaşım var. Acil 15.000 TL ye ihtiyacım var . Senetlle de ödeyebilirim. Aylık 750 TL ödeme yapabilirim. Yardımcı olacak olan varsa e- posta adresimden ulaşabilir.

 34. Çok acil 18.000 TL ye ihtiyacım var.
  Aylık 600 TL veya 1 sene sonrasına tek senet ile ödeyebilirim.
  Takipte olan borçlarımı kapatmam gerekiyor Yoksa haciz gelecek.
  yardımcı olursanız sevinirim.

 35. Acil 30.000tl ye ihtiyacim var antalya da senet karsiliginda borc verebilecek var mi varsa cepten ulasabilir mi cok acil geri odemesini her turlu yapabilirim

 36. Merhaba,

  15-20 gün içinde geri ödemeli borç paraya ihtiyacım var. Evimin ipoteğini kaldırıp, evimin satışını yapmak için gerekli.

 37. merhaba
  acil 30000 tl ye ihtiyacım var
  özel bir şirkette çalışmaktayım ayrıca emekliyim
  aylık 1200 tl geri ödemeli
  acil dönüş yaparsanız sevinirim

 38. 17 yıllık memurum. 1500 lira aylık Ödeme Yapabilirim. Acil 40.000 lira gerekmektedir.

   1. Bana da yardımcı olsanız. 15-20 gün içinde geri ödemek üzere para lazım. ankara dayım .

   2. Merhaba iyi günler acil borc paraya ihtiyacım var 10.000 tl ye bankadan kredi cekemiyorum bu paaraya cok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

   3. Burak bey 10000 tl borç arıyorum. aylık düzenli ödeme yaparım. faizi vs. öderim. yardımcı olabilecekseniz görüşmek isterim. kolay gelsin.

   4. Burak Bey,
    Banada yardımcı olabilirmisiniz?Acil 10000-tl ye ihtiyacım var.1000-tl lik senetler halinde ödeyebilirim.

   5. merhaba ben istanbul.da oturuyorum reklam atölyem var benim acil 15.000 tl.ye ihtiyacım var bankalardan kredi kullandığım ve halen ödemekte olduğum açık kredilerim olduğu için tekrar kredi çekemiyorum yardımcı olursanız lütfen arayın

 39. meraba 2 tane senetım var 15 16 mılyarlık bunları kırılmasını ıstıorum cocugun herturlu adresı mevcut

 40. Acil para lazım 20.000 lira. aylık 1500-2000 ödeyebilirim rahatlıkla. 5000 tl maaşım var. Bankalarla sorunum olduğu için kredi çekemiyorum.

  lütfen yardım..

 41. MERHABA KOLAY GELSİN BENİM PUANIM DÜŞÜK OLDUĞU İÇİN BANKADAN PARA ÇEKEMİYORUM BORÇLARIMI ÖDEYEBİLMEK İÇİN ACİLEN 20000 TL YE İHTİYACIM VAR SENETLE KULLANABİLİRİM AYLIK 3000 TL MAAŞ YAZISI ÇIKARABİLİRİM PRİM USULÜ İLE ÇALIŞIYORUM ÖZEL DERS VERİYORUM BİR KURUMDA BANA 20000 TL Yİ VEREBİLİRMİSİNİZ ŞARTLARINIZ NEDİR BUNU ÖĞRENMEK İSTİYORUM BURSA DA OTURUYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 42. mrb ben ıst esenlerde oturmaktayım ben kredı cekmek ıstıyorum fakat cekemıyorum teb bankasında bır adet kredım var duzensız odeme ve cok basvurudan dolayı skorum dusuk ondan dolayı kredı cıkmıyor 20 bın tl ye acıl ıhtıyacım var cıkara bılcek olan varsa ulassın lutfen herhangı bır avukatlık durumum yok sadece gec odemelerden ve cok basvuru yapmamdan dolayı skorum dusuk

 43. Merhaba kredi puanim düşük dolandirildim çocukluk arkadaşım tarafından ıstanbul umraniyede ikamet ediyorum 50bintl ye ihtiyacım var akbank ve teb bankaları tarafından sivilin bozuk beş yıldızla bir otelde barmen olarak calisiyorum 2000 tl maaşım var yardımcı olabilecek varsa sevinirim

 44. merhaba , ben ayda 2.000 tl geliri olan devlet memuruyum. sizden ıstegım vadesi 12 ay olacak sekılde 15.000 tl istiyorum. bankalarla hıcbır sorunum yok fakat devam etmekte olan bir kredim var ve ben vadesi uzun oldugundan dolayı onu odemek ıstıyorum ek gelirim de var ayrıca aylık taksit odemede sıkıntı olmaz.. beklıyorum cevabınızı

 45. Bana acil 15.000 tl lazim yardimci olcak arkadaslar bana acil ulaşırmisiniz senet imzalarim kendi evim var

   1. Admin kardeş bursaliyim calisiyorum 25bine ihtiyacim var daginik olan borclarimi odeyip tekbiryere odeme yapmak istiyorum faizine raziyim bana bi yol gosterseniz memnun olurum tesekkurler kolay gelsin

  1. zonguldakta yaşıyorum dağınık borçlarım var hepsini bir kalemde toplamak istiyorum acilen 20.000 tl ye ihtiyacım var 2.000 tl aylık gelirim var bankalardan kredi çekemiyorum. 1.000 tl taksitle para istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum

 46. Öğretmenim. Bankalara olan borcumdan kurtulmak için aylık 900 tl sabit fix geri ödemeli 59 bin tl ye ihtiyacım var . Beni bu faiz batağından kurtaracak hayırsever kurtarıcı arıyorum. Umut işte… Saygılar.

 47. benim puanım düşüktü 800 bankaların kara listesinde idim emmekli kefil götürerek ziraat bankasından kredi kullanım tavsiye ederim

 48. merhaba acil 70.000 tl ye ihtiyacım var kızım hasta onun için bankalardan kullandığım kredileri bir yere toplamak amacım ayda 1.000 tl ödemek şartıyla acil yardımlarınızı bekliyorum.

 49. acil 1000 liraya ihtiyacım var. bankadan kredi çekemiyorum kredi notum düşük diye. yardımcı olabilecek var mı?

 50. merhaba
  biriken borçları ödemek için 15000 tl ye ihtiyacım var ..1450 tl maaş la çalışıyorum

 51. acil 2000 3000 liraya ihtiyacım war durumum odemeye musait bankalardan kredı cekemıyorum yardım edecek varmı lütfen bursa.

 52. Kredi ihtiyaçları olanlar lütfen maaş bodroları ve ikametgah adreslerini yanında bulundurmaları şartı ile yüz yüze görüşülecektir……

  1. arkadaşlar kesinlikle dolandırma olayı yoktur yüz yüze görşülecektir maaş bodroları ve ikametgah adresleri gerekiyor…….

   1. 8.000 tl kredi lazım maaş bodrosu yok öğrenciyim part time işte calısıyorum aylık evden gelen para ile aylık 1940 tl maaşım oluyor. geri ödemem 10.000 aylık 500-600 tl olarak geri öderim. en gec temmuzda 10.000 i veririm verebilecekler

   2. merhaba bursada kamu hastahanesinde çalışıyorum aylık 5500 net maaş alıyorum 100000 ytl nakite ihtiyacım var 18 ay 3500 ytl öderim 19. ayda kalanın hepsini öderim sizin içinde uygunsa cevap bekliyorum

   3. zafer bey hastamızın amerika da ameliyat olabilmesi için 250.000 tl ye ihtiyacım var . çok zor bir durumdayız yardımcı olabilir misiniz

  2. Merhaba Zafer bey.. ismim Uğur istanbul üsküdar bulgurlu mahallesinde ikhamet ediyorum benim 4.800 tl.ye ihtiyacım var 27 yaşındayım 3 senelik evliyim yüzyüze görüşme yapabilir miyiz telefon numaram .. Bekliyorum teşekkürler..

  3. Merhaba zafer bey kamuda memurum eşimle birlikte toplamda 5000 ytl maaş alıyoruz bunun 3500 ytl sini her ayın 15. De aylık taksitler halinde öderim.kısacası bende yamuk olmaz karşı taraftan gelecek yamuk da da asla şikayet etmem gerekli yerlere kendim hallederim bu şaattlarda noterde senetle borç verecekseniz iletişime geçelim

  4. zafer bey mailimden bana ulaşabilirmisiniz kamu personeliyim 20.000 tl ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz

  5. zafer bey bana mailimden ulaşabilirmisiniz kamu personeliyim maaşımda haciz yok acil 20.000 tl ihtiyacım var

  6. Zafer bey kamuda memurum maaşımda haciz yok 20.000 tl ihtiyacım var acil bana mailimden ulaşabilirmisiniz

  7. merhaba istanbulda oturuyorum,10 000 tl ye ihtyacım var 1 ayda ödeyebilirim,kendi işim yalnız dükkanım yandıktan sonra sıkıntılar yaşadım,eğer cumaya kadar bu parayı bulamazsam istemediğim halde kendime ortak almak zorunda kalıcam,yerim işim mevcuttur.

  8. 100.000tl lazım bana ama şehir benim için önemli alaplıdayım benmüşteri senedlerini verecem küçük ayda 5000tl geri ödemeli olamak şartıyla

  9. Zafer bey size nasil ulasabilirim sartlarimi anlatirim size kamuda çalışıyorum bugun mutlaka cevabinizi bekliyorum

 53. arkadaşlar sizi daha önce kredi başvurusunda 20.000 tl kredi sağlayan bir kredi danışmanlık merkezine yönlendireyim ayrıca eşimin 10 yıl öncesine dönük kredi masrafı hesap işletim ücreti ve kredi kartı aidatı gibi masraflarınıda geri alarak bizi ikinci defa sevindirdiler mail adresleri

  1. Ceren hanim bgilerini paylasabilirmisiniz enazindan biz de bosuna sacma sapan insanlarla vakit kaybetmemiş oluruz

    1. Slm cok acil 12 bin tl ihyacim var aylik odemem maximum 500 tl aciklama: daha once bir fatura yuzuden hayatimi dagiti bunu düzeltmek icin tek hedefe baglamak lutfen delikanli gibi odeme yapilacak kisi olarak tek guvenli adam benim türkiyeye vergi kazandirdik ama beni dusurduler bu olaydan sonra çözüm u bu sekil yapabilir artik buyuklerimize teşekkür ederim yardimlariniz için aylik fatura tutarim 400.tl maaş: 2000 lutfen bana yardimci olun buradan herkese teşekkür ederim lütfen bana dönüş yapiniz.

    2. Slm arkadaslar bana 50000 tl lazim senet noterden yazi ne gerekiyorsa yapmaya rasiyim aylik 2000 lira odeye bilri yada bir sure sonra toplu odeye bilirim. Kayseriliyim

 54. Acil 25000-30000 Tl paraya ihtiyacım var. Senet karşılığında. Bankalarla sıkıntılıyım. Lütfen acil dönüşünüzü bekliyorum.

 55. 150.000 tl kredi verebilecek kişi yada kurumlara ev ipoteği verebilirim.taksit ,faiz ve süreyi konuşuruz.laedri9gmailcom

 56. Merhaba iyigunler ismim havva on muhasebeciyim esim ise sef aylik 3000 lira gelirimiz var acil 21.000liraya ihtiyacimiz var hep karsimiza dolandiricilar cikiyo Allah askina yokmu bize senetle para verecek biri aylik 1500 odememiz garanti bankadanda cekemiyoeum kredi skorum kotu ve sgk 1 aylik gorunuyor Allah askina biri duysun bizi duygularimizla oynanmasindan yorulduk istanbul bagcilarda ikamet etmekteyiz

   1. merhaba bursada kamu hastahanesinde çalışıyorum aylık 5500 net maaş alıyorum 100000 ytl nakite ihtiyacım var 18 ay 3500 ytl öderim 19. ayda kalanın hepsini öderim sizin içinde uygunsa cevap bekliyorum

   1. Sn. İlgili

    Bugün çok acil 4000 TL ye ihtiyacım var. 40 gün sonra faizi ile geri ödenecektir.
    İkametim Bahçeşehir – İstanbul. Konu ile ilgili yardımcı olabilirseniz mail adresinden iletişim bilgimi gönderebilirim.

 57. kamu görevlisiyim ve 5000 tl nakit ihtiyacım var. Maaşımda herhangi bir haciz bulunmamaktadır. Senetle veya sözleşmeyle bu borcu alabilirim. Son ödemesi şubat ayında olacak şekilde 3-4 taksitle borç kullanmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

   1. merhaba bursada kamu hastahanesinde çalışıyorum aylık 5500 net maaş alıyorum 100000 ytl nakite ihtiyacım var 18 ay 3500 ytl öderim 19. ayda kalanın hepsini öderim sizin içinde uygunsa cevap bekliyorum

 58. Merhaba acil 25000 tl ihtiyacim var ozel sektorde calisyorum belgeledigim gelir 970 tl aylik 1000 lira olarak odeyebilirim.

 59. Eşim ve ben devlet memuruyuz 5750 tl gelirimiz var acil 25000 tl kredi arıyoruz kısa vade yüksek taksitlerle ödeme yaparız cevap bekliyoruz.

 60. İnşaat mühendisiyim 5000tl maaşım var
  30000tl paraya ihtiyacım var 24 ayda geri ödeyebilirim yardımcı olabilir misiniz?

  1. acil 5000 tlye ihtiyacım var senet karşılığı olur ödemeyi siz belirleyin ciddi anlamda zor durumdayım lütfen dönüş yapın allah rızası için.

  2. Merhaba izmit teyim acil 3500 tl gerekiyor hemde çok acil senetle taksit le oderim. ..sizden acil cevap bekliyorum. ..

  3. Kredi kartı,kredi ve elden aldığım borcum var,100.000 lira tutuyor,hepsini kapatıp biryere borçlanmak istiyorum…İstanbul.

  4. 15.ooo lira 26.11.2014 tarihinde acil ihtiyacım var
   Mart 2015 de geri ödeme yapabilirim
   lütfen cevap bekliyorum
   teşekkürler

  5. Izmir de ikamet edirym 2bin liraya ihtiyacim var kamuda calisiorum kredi kartina odemem yapmam gerekli alisverise kapandi en gec 3 yada 4 gun sonra paraniz Geri veerilir banks in ile gorusebilirsiniz kart acildigi gibi Geri verilir paraniz

  6. MERHABA BENİM ACİL 20.000 TL İHTİYACIM VAR AYLIK DÜZENLİ 400 OLARAK ÖDERİM BÜTÜN BORÇLARIMI SIFIRLAMAK İÇİN BÖYLE BİŞEY DÜŞÜNDÜM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. DENİZLİ

  7. adanada yaşıyorum memurum aylık 3000 tl gelirim var 100.000 tl banka borcum var bankaların kara listesindeyim ayda 2000 tl ödeyebilirim. lütfen yardım edin

  8. 15 tl ye ihtiyacım var istanbul esenler yardımcı olabilecek varsa düzenli ödeme yapabilirim senetle

  9. Ben boluda öğrenciyim çok acil 3 liraya ihtiyacım var ne kadar faiz istiyorsanız sorun değil 3 ayda ödemeyi yaparım. Lütfen yardımcı olun.

  10. devlet memuruyum istanbulda ikamet ediyorum acil 20000 tl ihtiyacım var bana mailimden ulaşabilirmisiniz

  11. acil 3.000TL ye ihtiyacım var.İzmir de ikamet ediyorum. şartlarınız hakkında en kısa sürede bilgi vermeniz ricasıyla.

  12. Merhaba özel sektörde aynı is yerinde 3 yyıldır çalışıyorum.bodrum/muğla da ikamet ediyorum.acil 25 bin liraya ihtiyacım var.yardımcı olurmusunuz.maille dönüş yayaparsanız sevinirim..teşekkür ederim

  13. merhaba istanbulda oturuyorum,10 000 tl ye ihtyacım var 1 ayda ödeyebilirim,kendi işim yalnız dükkanım yandıktan sonra sıkıntılar yaşadım,eğer cumaya kadar bu parayı bulamazsam istemediğim halde kendime ortak almak zorunda kalıcam,yerim işim mevcuttur

  14. merhaba istanbulda oturuyorum,10 000 tl ye ihtyacım var 1 ayda ödeyebilirim,kendi işim yalnız dükkanım yandıktan sonra sıkıntılar yaşadım,eğer cumaya kadar bu parayı bulamazsam istemediğim halde kendime ortak almak zorunda kalıcam,yerim işim mevcuttur…

  15. merhaba istanbulda oturuyorum,10 000 tl ye ihtyacım var 1 ayda ödeyebilirim,kendi işim yalnız dükkanım yandıktan sonra sıkıntılar yaşadım,eğer cumaya kadar bu parayı bulamazsam istemediğim halde kendime ortak almak zorunda kalıcam,yerim işim mevcuttur

  16. tefeci bey acil paraya ihtiyacım var 15000 faizi önemli değil yardımcı olursanız sevinirim istanbulda oturuyorum

  17. çok acil 5000 tl ihtiyacım var fazlada olur yardımcı olacakların bugün ulaşmalarını bekliyom çok acil

 61. Kamuda çalışan ve esnaflara Düşük faizle senetle ve hipotekle nakit verebilir ayrıca kredi kartı borçlarını ödeyebilirim

   1. merhaba bursada kamu hastahanesinde çalışıyorum aylık 5500 net maaş alıyorum 100000 ytl nakite ihtiyacım var 18 ay 3500 ytl öderim 19. ayda kalanın hepsini öderim sizin içinde uygunsa cevap bekliyorum

   1. 1..puanı, skoru düşük olanlara kredi cekilir,
    2..özel sektöre abartmamak kaydıyla kredi cekilir,
    3..ev,ticari.konut kredilerine %90nına kadar kredi cekilir,,
    4,,emekliye maaşı kadar kredi cekilir,,

    not:kimse kimsenin hayalleriyle umuduyla oynamaya hakkı yok
    yok ben bunu yaparım şunu yaparım gel kredin hazır insanlarla dalga gecmeyin
    düşmez kalkmaz bir allahtır,,
    kardeşim benim prensibimde olur veya olmaz,,

    1. Bedelli askerlik için çok acil 18.000 liraya ihtiyacım var 2015 mayıs ayında hepsini geri öderim faizi ile birlikte cevabınızı bana msj olarak yada çağrı atın ararım sizi

    2. Bankalar kredi vermiyor sicilden dolayi maas aldigim banka verdi 15000 memurum ama nakit ihtiyacim var su an tekrar kredi cekemiyorum puanim 700 civari

    3. Söylediklerin doğruysa iletişime geçin!
     Acil 25.000 tl lazım ama çok acil!
     Bartındayım,öğretmenim
     Aylık 2000 tl öderim
     ACIL YANIT!!!!!!!!!!

    4. Benimde acil 60bine ihtiyacim var kamuda çalışıyorum nasil yardimci olabilirsiniz bugun cevap verirseniz sevinirim detaylari anlatirim

  1. Sayın Tefeci,

   İstanbuldayım, kamuda çalışıyorum. 15000tl’ye ihtiyacım var. Aylık gelirim 4000 tl. En erken 3 ay sonra öderim. Ay arttıkça faiz oranını da konuşabiliriz. Yardım etmekle ilgileniyorsanız, bu mesajıma yanıt yazınız.

  2. merhaba 35,000 tl ye ihtiyacım var. bu parayı bana ne şartlarda vereceksiniz. cevap yazarsanız memnun olurum.

  3. bursada kamuda çalışan devlet memuruyum 5500 ytl kazancım var 20 ay 3500 ytl öderim 21.ayda kalanın hepsini kapatırım ilgilenirseniz görüşelim

  4. tefeci bey kamu personeliyim acil 20.000 tl ihtiyacım var maaşımda haciz yok bana mailimden ulaşabilirmisiniz

  5. selam ben şanlıurfada esnafım acil 15000 senet karşılığı borç lazım bana ulaşırsanız sevinirim

  6. merhaba istanbulda oturuyorum,10 000 tl ye ihtyacım var 1 ayda ödeyebilirim,kendi işim yalnız dükkanım yandıktan sonra sıkıntılar yaşadım,eğer cumaya kadar bu parayı bulamazsam istemediğim halde kendime ortak almak zorunda kalıcam,yerim işim mevcuttur

  7. yalık 2250 tl maşla çalışan biriyim 10000 tl ihtiyacım var çok acil aylık750 tl olarak taksitle ödeyebilirim tşklr

  8. lütfen bana yardım edin devlet memuruyum kamuda çalışıyorum çok acil nakit lazım istanbulda yaşıyorum

  9. merhaba abıcım kamuda calısıyıorum ve 4000 lıra acıl paraya ıhtıyacım var lutfen yardım edermısınız

  10. merhaba benim çok çok çok acil paraya ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz ben senetle kredi çekmek istiyorum veya senetle burç para istiyorum veya burç para istiyorum mümkünü ben fazlasıyla komisyon vereceğim lütfen bana mesaj atarmısınız lütfen bu mesajı okursanız mutlaka yardım istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler saygılarımla

  11. merhaba kamuda çalışan kimyagerim aylık net maaşım 3000 tl skor düşüklüğü nedeni ile kredi alamadım 10000 tl ye çok acil ihtiyacım var

  12. merhaba Ankarada kamuda çalışıyorum. 15.000 tl yi 12 ayda ödeyebilirim. Senet imzalayabilirim. Sizden dönüş bekliyorum

   Teşekkürler

  13. size nasıl ulaşabilirim. hastamızın amerika da ameliyat olabilmesi için 250.000 tl ye ihtiyacımız var . fazla zamanımız kalmadı 🙁

 62. 12 Bin TL maaşım var. Hastane masrafları yüzünden çok borçlandım. 30 Bin TL ihtiyacım var. 10 x 4 ödeyebilirim…

 63. KENDIME AİT İŞ YERİMİ BÜYÜTMEK VE BULUNDUGUM BOLGEDE BİR COK IL VE ILCEDE OLMAYAN EKIPMANLARLA .MUSTERI POTANSIYELIMIN BEKLENTILERINI KARSILAMAK İSTİYORUM.NAKIT E IHTIYACIM VAR ORTALAMA 6-7 BIN TL LK BORCU 6-10 AY ICERISINDE EMORTİ EDİP.ONDAN SONRA AYLIK MİNİMUM 300-400 TL KAR MARJI ÖDEYEBİLİRİM .

 64. Mrb acil 1900 lira Para lazim iki gun sonra paranizi alabilirsiniz kredi kartina odeme yapmam gerekli yilda uc kere asgeri odedigim icin alisverise kapatildi. Izmirde ikamet ediorum

 65. sadece antalya’da yaşayan,devlet memuru olan,yada devlet memuru kefil gösterebilecek kişilere,noterden senet yaparak 5000 tl veririm,1 ay sonra tek defada 6000 tl olarak alırım.

 66. merhaba arkadaslar 30000 tl ye kadar senet karsiligi para verilir hemde faizsiz
  nasilmi arayin goruselim

  1. Aramak istiyorum. Çok ciddiyim, gerçek adımı soyadımı google da aratınca en az 30 haberde çıkar. yerim yurdum belli…

  2. merhaba bir arkdasıma kredi çektim ve ödeme yapmamış acil kapatmam gerekiyor aylık 3bin tl gelirim var senetli yada faizi ne ise 35bin tl ihtiyacım var lütfen yardımcı olun.çok çok acil.

  3. mehmet bey bana 5000 tl lazım senet imzalayabilirim telefon numaranızı verin arayayım görüşelim sizinle

  4. Merhaba mehmet bey mail adresinden ulasirsaniz sevinirim benim 5 bin Tl Ye ihtiyacım var 1400 tl aylık gelirim var istanbul beykoz da ikamet ediyorum ulaşın bana acil tesekkurler

  5. Merhaba mehmet bey erzincanda astsubay olarak görev yapıyorum krediye ihtiyacım var bordro ibraz edebilirim net aldığım maaş 3820 TL belgeli kredi için cevap yazarsanız memnun olurum

  6. Merhaba ben istanbul dan arslan bana acil 27 bin tl kredi lazım ama çıkmıyor herşeyi denedim özel bir şirkette çalışıyorum bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum

  7. çok çok acil 50000tl ihtiyacım var.ayda 2bintl ödeyebilirim.Yardımcı olabilecek kimse var mı?çok zor durumdayım

  8. mehmet bey merhaba

   benim acil 10.000 tl ye ihtiyacım var. gayrimenkul işiyle uğraşıyorum. şartlarınızı öğrenebilir miyim? yarın yani 05.01.2015 te bu parayı temin etmem gerekiyor. çok acil lütfen yardım ediniz

  9. işletme sahibiyim ödeme aylık max 2000 tl öderim senet karşiliği ön ödeme talep edenlere itibar etmiyorum ilgilenen bu işi yapan arkadaşlara 05325784981 den ulaşa bilirsiniz detaylar için konuşalım

  10. Mehmet bey merhaba ; 30.000 TL kredi çekmek istiyorum şartlarınız nedir nasıl alabiliriz ?

  11. 7 bin lira lazım bana 1500 gelir var her ay öderim onları aya bölerseniz olur herşekil öderim yardımcı olun

  12. merhaba memet bey acil 10.000 tl lazım senet imzalarım aylık düzenli şekilde ödeme yapabilirim.lütfen mailimden ulaşın bana.

 67. 18.000 lira gerekiyor…aylık minimum 1.000 lira ödeyebilirim..Ciddi olarak bu işi yapanlar ulaşsın bir zahmet….

 68. merhaba benim bankalarla sıkıntım olduğu için yeni bir kredi çekemiyorum.yaklaşık 20000 tlye ihtiyacım var.uygun faiz oranıyla eşit taksitlerde ödeyebilirim.aşçıyım ve istanbulda yaşıyorum.yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bana bu numaradan ulaşabilirler.

 69. iyi geceler 6000 tl ihtiyacım geri ödemeler 1000 tl olabilir yardımcı olacak varsa şimdiden tşkrler

 70. Çok acil 20.000 TL ye ihtiyacım var.
  Aylık 800 TL olarak ödeme yapabilirim.
  yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 71. Merhaba 50000 liraya ihtiyacim var kac ay vade yapiyosunuz sartlariniz nelerdir mail atarsaniz sevinirim kolay gelsin

 72. merhaba bana acil 10000 ile 15000 arası nakit para gerekmektedir.Bankalarda mevcut kredilerim olduğu için ve sadece bu son aylarda ödeme de güçlük çektiğim için kredi çekemiyorum.Ödemelerimi düzenli olarak yapabilecek durumdayım acil dönüş bekliyorum.
  teşekkürler.

 73. merhaba arkaşlar krediye ihtiyacı olan arkadaslara hemen anında kredi ımkanı sağlıyoruz 2.5 saatte kredi imkanı sağlıyoruz bilgi almak için

  1. 2,5 saatte nasıl oluyor o iş kardeş bi anlatta öğrenelim.3 dönem gecikmem var yasal takipte değilim ama sınırdayım.hicbir banka verniyorda sen nasıl çıkarcan.kaldıki maaşımda çok iyi.

  2. mrb adana da kamuda memurum acil 30,000 tl lazım kara listede değilim ama bankalar tıkadı tek bir yere borçlanmak istiyorum 48/60 ayada aylık rahat 75/1000 tele öderim noter senetli olarak lütfen arayınız…

  3. İstanbul Ümraniye de esnafım acil 20.000 tlihtiyacım var. Aylık taksitlerle senet karşılığı ödeyebilirim.

  4. merhaba burak bey, bu gerçekten mümkün mü? öyleyse lütfen bana ulaşın ve şartlarınızı bildirin..çok acil paraya ihtiyacım var!

  5. meraba eşimin krdi kartını bilmeden yapılandırdık böyle olunca takipte sayılıyormuş bizim 10000 tlye ihtiyacımız var eşim emekli ayrıca bodroluişte çalışıyor kredi almamız mümkünmü

  6. Hayırlı günler kolay gelsin..Ben 8 yıllık memurum 3000 TL net maaşım var.Ancak geçmişte yaşadığım kötü olaylardan dolayı şu anda kredi kullanamıyorum.Hiçbir bankaya kredi veya kredi kartı borcum da yok.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler. 0544 773 06 39

  7. merhaba bartu bey size nasıl ulaşabilirim acil görüşebilirsek sevinirim pazartesi salı günü için çok acil paraya ihtiyacım var senet imzalarım

 74. Arkadaşlar merhaba; bu siteler aracılığıyla herhangi birine ulaştınız mı? ulaştıysanız birinin bilgisini bize de verin. burada birisi senetle borç verilir diyor. arkasından umutla herkes cevap veriyor… ama sonuç yok…

  ben tefeci 3 aydır bulamadım. 30-40 Bin TL ihtiyacım var. aylık maaşım 12 Bin TL

  ben de bulamadım malesef…

 75. Istanbul anadolu yakasinda calisiyorum devlet memuruyum 40 000 tl ihtiyacim var 3100 maasim var yardimci olurmusunuz

 76. Selam evlencem dugun yapamiyorum allah rizasi icin yardim edi ya hem dua ederim size hemde borcunuzu oderim 2000 tl maasim var 25 bin ihtiyacim var evlenene yardim sebapdir inanin cok dua ederim aylik cok rahat 1000 tl oderim lutfn yardim edin

 77. selam.son iki ayda gecikmeli ödediğim kredim ve kartlarım yüzünden kredi notum düşmüş.kredi olumsuz yanıtı geldi.eşim ve ben öğretmeniz.30000 lira artık nasıl oluyorsa senetli sepetli ödeyebilirim.vade 24 olursa hatta daha fazla daha iyi olur.işyerim ve yaşadığım yer belli.sadece bu araları atlatmam gerekiyor.dönerseniz konuşuruz.

   1. Hayırlı günler kolay gelsin..Ben 8 yıllık memurum 3000 TL net maaşım var.Ancak geçmişte yaşadığım kötü olaylardan dolayı şu anda kredi kullanamıyorum.Hiçbir bankaya kredi veya kredi kartı borcum da yok.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

   2. 20 bin lira gerekiyor bu hafta içinde. Devlet memuruyum..kredi sicilim bozuk. Yardımınız olur mu?

   3. Berkay mailnizi paylaşırsanız iletişime geçebiliriz yada bana dönüş sağlarsanız sevinirim ben memurum acil dağılmış borçlarımı kapatıcam skor düşük kredi için yardımlarınızı bekliyorum

 78. merhaba acil senetli 25000 ihtiyacım var kredi borcum için yardimınızı rica ediyorum bankadan çekemiyorum borclarımı bir tarafta toplamak istiyorum

 79. Merhaba,Acil 20000 tl ye ihtiyacım vardır. Kendi is yerim var acil bir ödemem olduğu içindir bu talebim yardımcı olmak isteyenler lütfen bana ulassınlar

   1. merhaba
    sivas yaşıyorum.sivas numune hastanesinde çalışmaktayım.45 yaşında evlı 3 cocuk babasıyım.ıkısı üniversiteye gıdıyor.

    10.000 tl krediye ıhtıyacım var.

    Halkbankasına 1.700 tl ve garanti bankasına 400 tl kredi kartı borcum var.enişteme 800 tl elden borcum var. toplam borcum 2900( ıkıbındokuzyuz)

    Oğlumun dil oğrenımı ıcın yurt dısına gondermem gerekıyor.Bankalara olan borcumu kapattıkdan sonra gerı kalan mıktarı eğitim harcamalarında kullanacam .aylık en az 500 tl odeme yapabılırım.

    Belgelenebılır gelırım 1.060 tl. Belgesız gelırım 600 tl. toplam aylık gelırım 1660 tl.

    Yardımlarınızı beklıyorum.lutfen içinde bulunduğum zor durumdan kurtarın

 80. Kredi verilir ( Yurtdışı kaynaklı finansör ) Adres İkametgah Tespiti Şart… 15.000 TL ye kadar…

  1. merhaba Aylin hanım,

   Ankarada ikamet ediyorum. Memurum. 15.000 tl borç istiyorum. Şartlarınızı kabul eerim. Adres tespiti yapabilirsiniz.

   Teşekkür ederim

  2. Aylin hanım 3.500 liraya acil ihtiyacım var bana yardımcı olursanınız çok sevinirim adres tespiti için gereken evrakları getiririm. Lütfen bana yardımcı olun…

  3. Aylin hanim isletmeciyim istanbulda is yerimi buyutucem…krediye ihtiyacim var yaridimci olursaniz sevinirim…

  4. iyi günler, bizimde 20 000 tl ye ihtiyacımız var işimizle ilgili olarak yazarsanız ayrıntıları konuşabiliriz

  5. aylin hanım ankaradayım ikamet tespiti yapın size nasıl ulaşabilirim krediye acil ihtiyacım var teşekkürler

  6. Merhabalar,

   acil 25.000 Tl nakde ihtiyacım var bu konuda bilgi ve yardım alabilir miyim sizden?
   şahıs firmam var

  7. YAPI DENETİM VE YAPI LABORATUVARI İŞİ KURMAK İÇİN ACİL 30000 TL YE KADAR KREDİ KULLANMAK İSTİYORUM 35 YILLIK İNŞAAT MÜHENDİSİYİM İSTANBULDA KENDİ EVİMDE OTURUYORUM EŞİMDEN YENİ BOŞANDIM VE YÜKLÜ BİR NAFAKA ÖDEDİM BİR EVİM KALDI KURACAĞIM BU İŞ ÇOK KARLI BİR İŞTİR ORTAKTA ALABİLİRİM

  8. merhabalar nasilsiniz, 10,000-12,000 tl olmak sartiyla, uygun gordugunuz vakit, adresim dogrulama yaparim, istanbulda oturuyorum, aylik ne kadar odemem gerekiyor ne kadar vade koyuyorsunuz , lutfen bu konuda bana donus yaparsaniz sevinirim

   kolay gelsin

  9. Merhaba Aylin hanım yıllardır aynı evde ve işyerimdeyim sıkışık bir dönemdeyim6-7.000 tl lik bir sıkıntım var yardımcı olurmusunuz.

 81. Kredi verilir ( Yurtdışı kaynaklı finansör ) Adres İkametgah Tespiti Şart… 15.000 TL ye kadar… Max.15.000 TL ye kadar…!!!

  1. Aylin hanım bana 10,000TL lazım.İstanbulda oturuyorum Kamuda işçiyim.size nasıl ulaşırım..

  2. Hayırlı günler kolay gelsin..Size nasıl ulaşabilirim..Ben 8 yıllık memurum 3000 TL net maaşım var.Ancak geçmişte yaşadığım kötü olaylardan dolayı şu anda kredi kullanamıyorum.Hiçbir bankaya kredi veya kredi kartı borcum da yok.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

  3. Aylin hn merhaba ,
   krediye ihtiyacım var yurtdışı kaynaklı demişsiniz ilanda nasıl alabilirim şartları nedir ?

  4. nasıl ve hangi sartlarda numaram 0542 735 66 17 ankarada dersanem var bankalarla ılgılı sıkıntım oldugu ıcın kredi cekemıyorum cewap beklıyorum

  5. Sartlarinz nedir. Geri dönüşte siknti olmaz cok zor durumdaym 5000 laz calisanm senet imzalarim

  6. Senetle para verecekseniz eyvallah sartlarinizi soyleyin goruselim fakat pesin para falan talep edecekseniz kalsin

  7. Çok acil 5000 tl ihtiyavm var 7000 olarak geri oderim ayda 500 t taksit ile odemede sknti olmaz senet imzalayabilirim ankaradayim

 82. MERHABA AYLIK 600 600 ODIYEBILCEM COK ACIL 30 BIN TLYE IHTIYACIM VAR LUTFEN YARDIMCIN OLURMUUSNUZ SENET IMZALAR AYDAN AYA 600 ODERIZ

 83. devlet memuruyum 3100 maaşım var 40000 tl acil olarak karşılamam gereken htiyacım için ihtiyacım var

 84. merhaba ben ramazan abdurrahman bildiğime göre caresizlere yardim ediyosunuz ben çok zor durumdayim benim yarin belki düna benim olucak belkide değil çok caresizim kimsem yok isbat ede bilirim yanliz olduğuma benim tek derdim var lütfen bana yardim edin benim 1000 tl ye ihtiyacim var bu 1000 tl e bulursam dünya benim olucak bulamazam ölümden beter olucagim borç olarak verin size kimliğimi veririm isterseniz parayi gedirene kadar durum çok ciddi ben cok caresizim lütfen yardim edin allah razi olsun sevgimle saygimla sonuyorum telefonum burada yaziyorum

 85. Acil 20000 lira 36 ay taksıtlı kredıye ihtıyacım var kredı Kartı ve kredı borcumu kapatıcam

  1. merhaba Gamze hanım,

   Size borç verebilirm nerede çalışıyorsunuz ve nerde ikamet ediyorsunuz. Senet imzalar mısınız. Cevap bekliyorum

   1. mrb engin bey şartlarınız nelerdir mail ile acil geri dönerseniz sevinirim ankarada ikamet ediyorum

   2. eğer nakit sağlıyorsanız senet imzalarım mail üzerinden veya telefondan ulaşabiliceğim bir adres gönderirseniz buluşabiliriz.

   3. Merhaba ben kamu çalışanıyım bankalar da mevcut kredim var ve kredi çıkmıyor skor da çok düştü, acil olarak nakit ihtiyacım var bana yardımcı olur musunuz

   4. engin bey
    merhabalar çok acil nakite ihtiyacım var senet karşılığı size nasıl ulaşabilirim

   5. Engin bey merhaba ,

    50.000 TL krediye ihtiyacım var 36 ay vade nasıl çekebilirim şartlarınız nedir acaba

   6. S.a Engin bey benim 7 bin liraya ihtiyacım var eğer cazip bir faiz yaparsanız 16 ay içinde öderim Kadıköy’de oturuyorum senet falan herşey yaparım sıkıntı olmaz

   7. engin bey devlet memuruyum istanbuldayım acil 10 bin ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

   8. Merhaba istanbulda ikamet etmekteyim sigortalı çalışanım sicilimden dolayı kredi çekemiyorum.10.000 tl ihtiyacım var mail yoluyla yardım edebilcek kimse varsa sevinirim..

   9. Engin bey merhaba,
    Senet imzalayabilirim. benim 30000 tl ye ihtiyacım var. yardımcı olur musunuz?

   10. engin bey bana yardimci olabilir misiniz?
    Senet imzalarim fakat önceden size para gonderemem
    20000 tl 36 ay vade olursa cok acil

   11. Engin bey 10000 için senet imzalarım aylık gelirim 32500 aylık bin kadar öderim yardımcı olabilir misiniz

   12. Engin bey iyi günler ben devlet memuruyum senet imzalarım aylık gelirim iyi belgeleyebilirim de ödemede kesinlikle sıkıntı olmaz fakat bu hafta acil ödemelerim var yardımcı olursanız sevinirim 15000 tl ihtiyacım var eğer mümkünse

   13. Engin bey merhaba banada nakit konusunda yardimci olabilirseniz sevinirim sizden haber bekliyorum sartlari konusuruz acil geri dönüş yapabilirseniz sevinirim senet imzalayabilirim

   14. Merhabalar,

    acil 25.000 Tl nakde ihtiyacım var bu konuda bilgi ve yardım alabilir miyim sizden?
    şahıs firmam var..

   15. Engin bey numaraniz varmi acaba cok acil paraya ihtiyacim var senet imzalarim numaranizi yazarsaniz

   16. engin bey merhaba ben senet imzalarım bana 10000 tl lazım ayda 750 tl olarak oderım acıl beklıyorum

   17. engin bey ne kadara kadar senetle para veriyorsunuz. bizim çok acil 250.000 tl ye ihtiyacımız var lösemi hastamızın tedavisi için . amerikada donör bulundu ama maddi olanaksızlıktan dolayı gidemiyoruz acil dönüş yapar mısınız ?

  2. çok acil 12.000tl ihtiyacım var.faiziyle ödeme yaparım ger ödemelerde hiçbi sıkıntı olmaz.kredi ve kart borcumu ödücem.lütfen geri dönüş yapın.tel:05355510136

 86. Merhaba,

  yeni evliyim bankalara yaygın olan kısa vadeli borcumu uzun vadeye yaymak istiyorum 75.000 TL aylık 1.750 TL geri ödemeli borç paraya ihtiyacım bulunuyor. bankacıyım mevcut kredilerimden ötürü ilave kredi alamıyorum. mail ile cevap bekliyorum. teşekkürler.

 87. acıl ıhtıyacım var 10000 tl ye ve her ay 300 odeme yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım.serkan

 88. 2500 TL maaşım var ve sgk maaş üzerinden. Bankalarda bekleyen herhangi bir borcum yok. Daha önceden takibim vardı ancak hepsi kapatıldı. KKB de ufak bir sıkıntı olduğu için maaş müşterisi olduğum yer kredi veremiyor. Bildirimi yapıldı eski borçlu olduğum banka tarafından herhangi bir borcum olmadığına dair. KKB güncellendiğinde verebilecekler.O kadar bekliyecek zamanım yok. 10.000-15.000 TL arasında kredi kullanmak isityorum. Aylık 750 TL kadar ödeme yapabilirim. Acil dönüşlerinizi bekliyorum.

 89. Arkadaşlar acil 2,000 Tl ihtiyacım var 1 gün içinde bulmam gerek ne olur yardımcı olun bursada oturuyorum çok çaresizim kiramı ve kredi kartını ödeyeceğim

 90. Çocuğum böbrek hastası lütfen yardımcı olun kredi cekemiyorum 1800 tl maaşım var ayda 1000 lira öderim

 91. Merhaba istanbulda ikamet etmekteyim sigortalı çalışanım sicilimden dolayı kredi çekemiyorum.10.000 tl ihtiyacım var mail yoluyla yardım edebilcek kimse varsa sevinirim..

 92. Acil 50 bine ihtiyaçim vardir. Senette odemeler yaparim. Odemelerde asla sorun olmaz bankadan kart tan duzensiz yasiyorum. Kredi cikmiyor 50 binle hem kartlarmi kapatcam hem de ihtiyaç vardir. 3 ay icinde bankadan duzene girerim. O zamana kadar bana kredi cikar erken odemede yaparim. ssk calismaktayim. Acil yardimizi bekliyorum.

 93. 30.000 TL ihtiyacım var, aylık 2.000 TL senet karşı geri ödemek kaydıyla. İlgilenirseniz sevinirim. Teşekkürler.

 94. Merhaba,
  Bugun icin acil 15.000 tl’ye ihtiyacim var ingilizce ogretmeniyim. Borcumu faiziyle birlikte maksimum 15 ayda odeyebilirim. Besiktasta ikamet ediyorum. Lutfen acil ulasin

 95. Merhaba acil olarak 8.000 TL ye ihtiyacım var banka borcumu kapatmak için 12-24 ay vade olursa çok iyi olur teşekkürler.

 96. selam ben yasin ankarada ikamet etmeyim acil50bintlye ihtiyacım var her türlü faiziyle geri ödemeye hazırım ayda 4bin tl gelirim var

 97. iyi günler antalya da ikamet etmekteyim acil 15 bin tl ye ihtiyacım var her türlü faiziyle geri ödemeye hazırım ayda 4 bin tl gelirim var

 98. Acil 36 ay vadeli 30.000₺ ye ihtiyacım var. Yasal takibim ve Avukatlık olmuşum çalışmadığım için şuan 2.100₺ Maaş alıyorum . İş için araba almam Lazım çok acil yardımcı olursanız sevinirim .

 99. merhaba acil 2ayligina 20binliraya ihtiyacım var faizi yüksek olmuyacak şekilde olursa sevinirim. maksimum geri ödemesi 2ay sonrası için 26bin olabilir. aydınlatma üzerine isyerim var. sadece bursadan yardımcı olabilecekler cvp versin

 100. SELAM BEN MEMURUM 3 AYLIGINA BANA 25000 BİN TL LAZIM BANA YARDIMCI OLACAK YATKİLİLERİN HABERİNİ BEKLERİM

 101. Selamlar.. Çok acil 40.000 tl ye ihtiyacım var , gelirim 7.500 TL . 4 aylık ödemelerden sonra haziran 15 gibi tamamını kapamak şartı ile.

 102. 6 ay vadeli yada sizin sunucağınız teklifler üzerinden 15.000 tl ye ihtiyacım var kamu kuruluşu çalışanıyım + özel işletme ortaklığım var + kefil gösterebilirim.

 103. Merhaba,

  Mart başına kadar temin edilmesi koşuluyla yaklaşık 10-15 bin TL’ye ihtiyacım var. 24 veya 36 ay vadeyle geri ödeyebilirim. 3000 TL maaş alıyorum ama 2-3 ay ödemelerim sıklaşacağı için zorlanacağım. İlgilenenler dönüş yaparsa sevinirim.

 104. 50000tlye ihtiyacım var çok acil devlet memuruyum çok kötü durumdayım bu paraya çok ihtiyacım var borçlarımı kapatmak durumundayım aile düzenimde bozulmak üzere neolur bana acil yardım edin

 105. İKİ işte tam zamanlı çalışıyorum ( Biri kamuda taşeron firma ).
  Dağınık borçlarımı ödeyebiliyorum ama aylık olarak toplandığında ödemedikten sonra kalanla idare etmek zor oluyor.
  Onun için Borçlarımı (kredi ,kredi kartı v.s. ) tek bir yerde toplamak istiyorum .
  Ayda 750-1000 tl arası ödeyebileceğim şekilde senetli borç verebilecek birileri varsa ulaşırlarsa çok iyi olacak .
  Fakat ön ödeme talep edecek varsa hiç bulaşmasınlar kuruş vermem parayı almadan .
  Dürüstçe olacak 20.000 TL net para verip vadesi v.s. detaylı bir şekilde konuşarak anlaşabileceğimiz şekilde.

  TEŞEKKÜRLER

 106. istanbulda yaşıyorum kamuda çalışıyorum. çok acil 10000 TL ye ihtiyacım var. maaşımda icra kesintisi olduğu için bankalar kredi vermiyor. edirnede inşaatta evim var 3,5 ay içinde biticek ve satıcam. senet karşılığı çok acil 10000 tl ye ihtiyacım var..

 107. Senet karşılığı çok acil 15000 TL ye ihtiyacım var bankalardan kredi kullanamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  Not: Emekli ve çalışan biriyim.

 108. acil 8 000 tl nakite ihtiyacım var. bankalrdan cekemiyorum memurum belirleyeceginiz uygun taksitlerle öderim.

 109. merhaba
  benim acil 30000 tl ye ihtiyacım var.senet imzalarım,
  emekli ayrıca özel bir şirkette çalışıyorum.

 110. Aylin hn merhaba ,
  12000 TL krediye ihtiyacım var yurtdışı kaynaklı demişsiniz ilanda nasıl alabilirim şartları nedir ?
  Ben emekli ve zaman zaman denizcilik şirketlerinde kaptan olarak çalışmaktayım.
  Şimdiden teşekkürler.

 111. SELAMIN ALEYKÜM 400 TLYE İHTİYACIM VAR ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİM. GENÇ KREDİ KARTIMIN BORCUNU ÖDEYİP 1-2 SAAT İÇERİSİNDE FAİZLE PARAYI GERİ ÖDERİM. YARDIMINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. ANKARADA YAŞIYORUM.

 112. İyi günler kolay gelsin ben dilara Anadolu Yakası Pendikte istikamet etmekteyim 23 yaşındayım Güzel bir mesleğim var bayan kuaförym yaklaşık 15 sene önce Ailemi trafik kazasında kaybettim ve babamın emekli memur maaşını alıyorum rahmetli babamın maaşından 5 sene içerisinde yaklaşık 3 tane ihtiyaç kredisi Cekmisligim var ve suan bile skorum düşük takipte değilim ama gecikmeler var diye skorum düşük malesef durumum dan ötürü, tek yaşıyorum ve hiçbir yakınım bana destek değiller sizinde yazınızdan Mütevellit adresinize mail atma şansını kullanmak istedim suan gerçekten ihtiyaç meselesi olmasa sıkıntım olmayacak ve benim 10bin lira bir krediye ihtiyacım var aylık ödememi size senet karşılığında yapmaya hazırım lütfen bu mesajim size ulasirsa ve bu mesajima yardımcı olabilecek ıyu insanlar çıkacağını düşünüyorum beni bilgilendirebilirseniz çok mutlu olucagım kolay gelsin iyi çalışmalar…

 113. istanbulda esnafım ödemelerim düzensiz olduğu için kredi alamıyorum.acil 20 000 bin liraya ihtiyacım var. ayda 1000 lira olarak ödeyebilirim .yardımcı olabilecek biri varmıdır.lütfen dolandırıcı olan önden para isteyen kişiler uzak dursun.

 114. Acilen 15.000 tl ye ihtiyacim var. Aylik kazancim 3.000 tl odemede problem olmaz. Acil olarak toplu paraya ihtiyacim var. Senetle borc verenlerin donus yapmasini rica ederim.

   1. Merhaba,
    izmirdeyim, belgelenebilir 5000tl maaşım var, senet karşılığı 4-5 ayda kapatabileceğim 5 veya 6bin tl ye acil ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek kimse varmıdır?

 115. Özel sektörde 15 yıllık yüksek primden ssk çalışanıyım. Aylık gelirim 3.500 tl acilen 10.000-15.000 tl ye ıhtiyacım var. Ödememde problem olmaz. Senetle para vereceklerin dönüş yapmasını rica ederim. En geç 6 ayda ödemesini yaparım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Faizini kabul ediyorum. Acilen dönüş yapın lütfen

 116. Selamlar. 12.000 tl te ihtiyacım var. Ödemelerde problem olmayacaktır, İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum., sigorta isi ile uğraşıyorum.

 117. ACİL 5000 TL İHTİYACIM VAR,ANKARADA YASIYORUM,OZEL BIR FIRMADA 4 YILDIR SSK LI OLARAK CALISIYORUM,GERI ODEMELERI DUZENLI BIR SEKILDE YAPABILIRIM .AYLIK GELIRIM 2500 TL’DIR.

 118. merhabalar belgenebilir 2000tl maasım ve calışan kozmetik dükkanım var acil 1oooootlyeihtiyacım var her türlü sarta uyarım yardımcı olabilecek kişiler varsa sevinirim teşekkürler

  1. merhabalar belgenebilir 2000TL maaşım ve calışan kozmetik dükkanım var acil 10.000TL’ye ihtiyacım var her türlü sarta uyarım yardımcı olabilecek kişiler varsa sevinirim teşekkürler

 119. Senet karşılığı 2000 tl para verecek kurum ve kuruşlara sesleniyorum acil para ihtiyacım var

 120. merhaba aylin hanım acillll 20.000 t’ye ihtiyacım var.mail adresimden ulaşabilirmisiniz şartlarınız nelerdir

 121. Emekli hekimim Hala da çalışıyorum bazı problemlerimden dolayı 10000 liraya ihtiyacım var rahatlıkla geri öderim izmirdeyim acil ulaşırsanız svinirim

 122. çok acıl 10000 tl ye ıhtıyacım var.senetle borç verebılecek ler çok acıl bana yardım etsın.

 123. merhabalar.kendi işimi kurmak istiyorum.kredı notum orta düzeyde kredi vermıyorlar verseler bıle çok düşük oran.50- 60 bın arası lazım bu konuda yardımcı olabılecek arkadaşlar lütfen yardımcı olsun

 124. merhabalar acıl borç paraya ıhtıyacım var.10000 tl ye çok acıl ıhtıyacım var.bankadan çekemıyorum.kara lıstede değilim ama kredı notum çok düşük yardımcı olmanızı umıt edıyorum.

 125. mrb
  ödemelerde sıkışıklık yaşıyorum 6000 tl 7 ayda ödeme ile senet karşılığı kredi istiyorum yardımcı olacaklar yazarsa sevinirim gelir 3200 tl istanbul

 126. mrb
  6000 tl 6 ay da geri ödemeli senet karşılığı krediye ihtiyacım var istanbul ve 3100 tl almaktayım yardımcı olursanız sevinirim

 127. Cok acil lutfen..hep link geliyor..acil cevap verin ..15.000 tl ihtiyacim var .devlet memuruyum.inanin cok acil..lutfen donus yapin..

 128. acil 3000e ihtiyacım var,sskam yok kredi çekemiyorum fakat 3 yıldır bekleyebileceğim bir site üzerinden düzenli getirim bulunuyor.senetle nasıl alabilirim acil yardımmmm

 129. evet arkadaşlar Allah rızası için birinden kredi alan var ise söylesin bizde alalım insanlar sadece yazın diyor dönen yok yardım etsin bizde herkese ne kadar iyiliksever biri olduğunu duyuralım buradan kişileri

   1. Merhabalar,
    acil 10.000 tl ye ihtiyacım var bankalarla yaşadığım sorunlar yüzünden kredi çekemiyorum.
    ssk lıyım ozel şirket calısanıyım .

   2. Merhabalar,
    Çok acıl lazım yardımcı olursanız sevinirim. 2000 tl maasım var bankalar kredı vermıyor.
    İrtibata gecersenız cok sevınırım

 130. 11.000 tl bodrolu thy çalışanıyım.543 skor puana kredi alamıyorum.24 ay vade ile 20.000 tl paraya ihtiyacım var

 131. acil olarak 35000 tly ihtiyacım var 750 800 taksitlerle ödeyebilirim yardım edenvarsa bekliyorum

 132. cok acil 10000 tl senetle krediye ihtyacım var. Turizmciyim kendi işim . Devlet desteği aldım ancak geri ödemeler çok uzun sürüyor. Benim acil ihtiyacım var.

 133. merhaba 6.000 tl ihtiyacım var.yardımcı olabilecek biri var mıdır?bodro tapu verilir.banka kartlarımı toplu kapatmam lazım

 134. Merhaba, memur olarak çalışıyorum 3.800 tl aylık gelirim var ve borçlarımın bir kısmını kapatmak istiyorum. Aylık ödeme konusunda zorlanmam. Bu konuda bana yardım edebilirseniz sevinirim. Cevabınızı bekliyorum.

 135. Merhabalar. İstanbul’da esnafım. Kredi ödemelerim düzensiz olduğu için kredi alamıyorum. 10000TL’ye ihtiyacım var. Senet karşılığı nakit para verebilecekler dönüş yaparlarsa sevinirim.

 136. emekliyim antalyada yaşıyorum acil 40000tl ihtiyacım var bankalara acil ödemem var ayda1000tl ödeme yapabilirim lütfen dönüş yapın sürekli mail atıyorum cevap gelmiyor

 137. Merhaba , acil 5000 tl ye ihtiyacım var . ssk çalışanıyım ve 25 yaşındayım yardımcı olursanız sevinirim kendi adıma kredi çekemiyorum.

 138. memurum acil paraya ihtiyacım var avukatlık olmadan geri öderim kıredilerimi sadece birleştirmek istiyorum

 139. 10 bin liraya ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz kefilim de var ipotek gösterilecek dükkan da var

 140. Karı koca sigortalı çalışanız, aylık belgelenebilir gelirimiz 2000brut+asgari ücret, net gelirimiz daha fazla, acil bodrum yada cevresinde 5000tl nakit ihtiyacımız var..

 141. sn.yetkililer sgk emeklisiyim ve özel bir şirkette yönetici olarak çalışıyorum izmir de iakamet ediyorum senetle kefilsiz ve ipoteksiz çok acil 10.000 tl ye ihtiyacım var geri ödeme 1-yıl olarak düşünüyorum lütfen tarafıma mail adresinden ulaşınız. slm.ünal koç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir