tekkredi.com Şikayet – TEK KREDİ BAŞVURUSU

Şimdilerde artık hepimizin bir çok bankada kredisi bulunmaktadır. Hepsinin ödeme günleri de birbirinden farklıdır. Farklı olduğu için karıştırıp kredi son ödeme günlerini karıştırdığımız bile olmuştur. Bu gibi problemler yaşamamız için tekkredi.com sitesine üye olduktan sonra bize tek kredi çıkarak böylece istediğimiz krediyi istediğimiz vade ile sunma fırsatı verilmektedir. Fakat birkaç zamandır tekkredi.com şikayet almaktadır. Bunun sebebini anlamış değiliz. Nitekim insanlara faydalı olmaya çalışan bir site iken böyle durumlar kişilerini üzmektedir.

Ayrıca tek krediniz çıktığında ekranda bir çok alternatif bulunacaktır. Bu alternatif kredilerden dilediğinizi seçebileceksiniz. Böylece ilerde banka personellerini suçlamak zorunda da kalmazsınız. Tek kredi sayesinde KMH borçlarınız olsun, ihtiyaç kredisi olsun hepsi tek bir çatı altında toplanmaktadır. Aklınıza hangi banka gelirse gelsin tek kredi sayesinde hepsine olan borçtan kurtulup tek bankaya tek vade ile bağımlı olursunuz.

TEK KREDİ YORUMLAR

Zaten tek kredi yorumları baksanız bu konuda ne kadar haklı olduğumuzu göreceksiniz. Sistem herkes çok sevmiş, çok benimsemişe benziyor. Şunu belirtmekte fayda bulunur tekkredi.com bir banka değildir. Banka ile sizi buluşturan bir aracı kurumdur. Ancak bu gibi platform başvurmanız durumunda elbette bir bedel ödeyeceksiniz. Herhangi bir üye olmanız da bedel alınmasa da ancak bir başvuru yaptığınızda sonucu olumlu olmasa dahi 9.99 TL gibi bir bedel ödeyeceğinizi belirtmek isteriz.

Tek Kredi Güvenilir Midir?

Kişiler bu gibi fırsatları kaçırmak istemediğinden birbirlerine Tek kredi güvenli midir? , gibi sorular sorduğunu gözlemliyorum. Kişiler de bittabi haklı olarak bu gibi kurumlara güvenmeye korkar oldu. Ancak çalıştıkları bankalar  BDDK bağlı çalıştığından herhangi bir sorun teşkil etmeyeceği bellidir. Bu kurumun amacı kredi birleştirme olduğunu hatırlayın. Kurum size banka fırsatlarını sunar ancak banka tavsiye etmez. Bu size bırakılarak özgürce kredi seçmenizi sağlar.

Sahte isimlerle başvuru yaptığınızda bu size sorumluluk yüklediğinden cezai durum oluşabilir. Bundan bittabi kaçınmanız sizin yararınıza olacaktır. Zaten sahte bilgilerle başvuru yapmanız sizin zararınıza olacaktır herhangi bir teklif almak için bedel ödemektesiniz. Üye oluşturduktan 3 adım sonra yapılandırma başvurabilmektesiniz. Size dönüş SMS ile sağlanacak olup yalnız kredi onayınızı SMS ile verememektesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir