TURKCELL FİNANSMAN KREDİ SORGULAMA

Turkcell finansman kredisi veriyor mu? Turkcell ihtiyaç kredisi veriyor mu? en çok sorulan sorulardan biri oldu. Şimdiye kadar taksitle telefon veya Turkcell telefon kredisi olarak biliniyor du ama artık finans kuruluşu diplomasını aldığı için bireysel finans krediside verebilir mi merak ediliyor..Tüm dünya ülkelerinde teknolojik gelişmenin en hızlı bir şekilde ilerleme gösterdiği alan şüphesiz ki cep telefonları. İlgili cihazlara verilen akıllı telefon ismini gerçekten hak ediyorlar. Ancak cep telefonu kadar kaliteli bir hizmet alınabilme olanağı sağlanmakta olan kullanılan operatöründe oldukça önemi büyük. Ülkemizde yapılan istatistikler doğrultusunda en fazla kullanılmakta olan cep telefonu  operataörünün Turkcell olduğu bilgisi alınmıştır. Buna bağlı olarak da müşterileri Turkcell’den  oldukça fazla şey beklemekte,İlgili operatörde müşterilere layık olarak sürekli çalışmalarını devam ettirmektedir. Son zamanlarda çıkartmış olduğu bir yenilik ile yine hat sahibi olan kişilerin gönlünü feth etmeyi başarmıştır.

Hepimizin bildiği gibi nakit para yaşamımız adına oldukça büyük bir ihtiyaç kaynağı. Olmazsa olmazlardan hayatımızda. Özellikle de beklenmedik anlarda meydana gelen ihtiyaçlar doğrultusunda bulunması oldukça güç bir kaynak. Bankalardan talep edilen krediler için çoğu zaman bireylerin kredi notunun düşük olması neticesinde olumsuz olarak sonuç alınmaktadır  ve bu ihtiyaç karşılanmaktadır. Ancak bireylerin kredi notunu sorgulama imkanları bulunduğu takdirde acil olan nakit ihtiyaçların daha farklı yollardan karşılanması yoluna gidilebilmektedir.  Bu nedenle Turkcell müşterilerini mağdur etmemek adına başlatmış olduğu “Turkcell Finansman desteği” uygulaması neticesinde bireylerin bu ihtiyaçlarına da cevap verebilmektedir.

Bu uygulamaya sahip olabilmek adına faturalı Turkcell hattına sahip olmak ve bu hattan müşteri hizmetlerini aramak yeterlidir. İlgili arama neticesinde müşteri temsilcisi tarafından kredi konusu ile ilgili her konuda bilgi alabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Kredi notunuzu sorgulatmak istediğinizde ise ister müşteri hizmetlerini arayabilir isterseniz ise cep telefonunuzun sms kısmından mesaj gönderimi yapabilirsiniz. Ancak bu işlem adına faturanıza ek olarak 7-TL gibi bir ücret tahsil edilmektedir.

Turkcell Kredi Notu Öğrenme Hizmeti

İlgili kredi notunuzu öğrenebilmek adına TC kimlik numaranızı cep telefonunuzun sms menüsüne girerek boşluk bırakarak doğum tarihinize ait yılı,1122 numaralı telefona mesaj yolu ile gönderebilirsiniz. Gelen mesaj cevabına istinaden eğer bireylere ait kredi notu 1.100 ve 1.900 arasında ise bankalar aracılığı ile kredi talebinde bulunabilmekte ancak aksi bir durum söz konusu ise başka borç bulabileceği alanlara yönelmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir