Vatan Bilgisayar Elden Taksit

Vatan Bilgisayar; teknolojik ürünlere muhteşem fırsatlarla ulaşmanın adresidir. Bilgisayar, cep telefonu, tablet, televizyon, elektrikli ev aletleri gibi birçok ürünü bir arada bulabileceğiniz Vatan Bilgisayar, müşterilerin daha iyi hizmet sunabilmek için kampanyalar ile de sektörün öncü isimleri arasında yer alıyor.

Bilindiği üzere, artık cep telefonu alımlarında kredi kartına taksit seçeneği Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından kaldırıldı.   Bu düzenlemedeki amaç; kredi kartlarının fazla kullanımı nedeni ile ödeme problemlerini ortadan kaldırmak. Ancak, hem tüketiciler hem de satış yapan firmalar bu durumdan pek de memnun değil. Peşin alım gücünün daraldığı bu günlerde, taksit seçeneklerinin kaldırılması piyasada olumsuz karşılandı. Özellikle akıllı telefon satışlarını bu durum çok kötü etkiledi.

Vatan Kredi Başvurusu

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunun bu düzenlemesine karşılık olarak cep telefonu satışı yapan mağazalar kendi çözümlerini üretmeye başladılar. Vatan Bilgisayar’da bu firmalardan biri. Vatan Bilgisayar elden taksit yapıyor mu? Şeklinde sorular ile sık karşılaşmaya başladık. Sorunuzu hemen yanıtlayalım. Maalesef Vatan Bilgisayar teknolojik ürünlerin köklü satış mağazalarından biri. Bu nedenle elden taksit yapma gibi ödeme şekli yok. Ancak, müşterilerini bu tarz taleplerine karşılık verebilmek için kendi bünyesinde farklı bir çözüm üretti.

Vatan Bilgisayar; talep eden müşterileri için kredi kartsız taksit seçeneğini farklı bir yöntem ile sunuyor. Vatan Bilgisayar,  Odeabank ile yaptığı anlaşma sonucunda müşterilerine kredi kullandırarak güvenilir, hızlı ve kolay alışveriş yapma imkanı veriyor. Nasıl mı?

Odeabank Vatan Bilgisayar Kredisi

Bu krediyi kullanarak istediğiniz ürünü satın alabilir ve taksitlendirme şansına ulaşabilirsiniz. Siz de bu avantajdan yararlanmak istiyorsanız öncelikle Odeabank’a kredi talebinde bulunmanız gerekir. Kredi başvurusu için yapmanız gereken SMS aracılığı ile kredi talebinde bulunmak. “Vatan” boşluk TC Kimlik numaranızı yazıp 8444’e kısa mesaj gönderin. Başvuruda bulunmak işte bu kadar kolay. Odeabank tarafından kredi talebinizin sonucu en kısa sürede yine size SMS olarak yönlendirilecektir. Kredinizin detayları ve hangi aşamada olduğu konusunda detaylı bilgileri Odeabank Müşteri Hizmetleri aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Krediniz sonuçlandığında Vatan Bilgisayar’dan dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Kredi taksitlerinizi de Odeabank’a ödersiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir