Zanoy Grup Güvenilir Mi? Zanoy KREDİ

Kredi almak artık eskisi kadar kolay olmadığından dolayı bu amaç ile hizmet vermekte olan pek çok farklı yer ya da kişi ortaya çıkmakta ve bu aşamada en çok dikkat çeken yerlerin başında Zanoy Grup firması bulunmaktadır. Adı geçmekte olan bu firma bankalar aracılığı ile kredi alma imkanı bulamayan kişilere oldukça rahat şartlarda borç para vermekte iken pek çok kişinin kafasında da “Zanoy Grup güvenilir mi?” sorusu mevcut olmaktadır.

Hemen hemen herkesin de bildiği üzere ülkemizde mevcut olan bankaların hepsi kredi verme sürecini oldukça sıkı tutmakta ve aşamada pek çok kişi parasal olarak yaşadığı sıkıntıları çözemeyerek bir hayli ağır yüklerin altına girmek zorunda kalmaktadır. Bilindiği üzere bankalar; kredi notu yeterli bir seviyede olmayan, finansal sicili kötü olan, adı kara listede bulunan ya da bu listeden çıkmasının üzerinden en az beş yıl geçmemiş olan, sigortalı bir işte çalışmayan, sahip olduğu gelir kredi taksitlerini ödemeye yetmeyecek olan ya da sahip olduğu bu gelirleri belgeleme konusunda sıkıntı yaşayan, icra takipli ya da hacizli bir borcu olan, başka bankalara kredi borcu olan veya buna benzer özellikler taşımakta olan kişilere kredi vermeyerek geri çevirmekte bu durum da piyasada bankalar ile ilişiği kesilerek daha başka yerlerden kredi almak istemekte olan kişilerin ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir.

Bu noktada bahsi geçmekte olan bu kişilere kredi ya da borç para verme hizmeti sunma amacı ile ortaya çıkmakta olan yerlerden biri de Zanoy Grup olmakta ve pek çok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Bu firma ile alakalı olarak net bir kullanıcı yorumu bulmak zor olmak ile beraber genel olarak çok da şikayet alan bir yer olmamaktadır. Ancak sizlere tavsiyemiz her zaman olduğu gibi bilinen ve güvenilen yerlerden kredi almaya çalışmanızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir